ТОП-7 прямих авіарейсів, які львівський аеропорт відкрив у 2018-му

Львівський аеропорт зробив доступними цьогоріч та пропонує міста, куди можна полетіти на зимові канікули зі Львова.

Про це повідомляє 0.32

“Львів – Франкфурт”
14-го грудня авіакомпанія Wizz Air відкрила сполучення між Львовом та Франкфуртом. Літаки зі Львова приймають у міжнародному аеропорту Франкфурт-Хан, що розташований за сто кілометрів від Франкфурта. Рейси виконують кожного понеділка та п’ятниці.

Ціна: квитки на січень коштують від 900 гривень.

“Львів – Братислава”
В останній день жовтня до Міжнародного аеропорту ім. Данила Галицького прилетів перший літак з Братислави, який  дав старт новому рейсу, що також відкрив лоукостер Wizz Air. Польоти виконують кожного вівторка, четверга та суботи.

Ціна:  на середину січня вартість квитків стартує від 900 гривень.

“Львів – Лондон”
2 листопада цього року інший лоукост-перевізник Ryanair запустив останній з п’яти запланованих прямих авіанапрямків, сполучивши Львів з Лондоном. Рейси здійснюють у понеділок, п’ятницю та неділю.

Ціна: найдешевші квитки зі Львова у січні коштуватимуть від 30 євро, а зворотні – від 13 євро.

“Львів – Краків”
Цього року львівський аеропорт поповнився одразу кількома прямими авіарейсами до Польщі. Серед них і пряме сполучення з Краковом. Перший рейс виконали 30-го жовтня. Польоти здійснюють кожного вівторка, четверга і суботи.

Ціна: на кінець січня вартість квитків стартує від 23 євро, у зворотному напрямку – від 13 євро.

“Львів-Дюссельдорф”
З кінця жовтня компанія Ryanair реалізувала ще один прямий авіарейс: зі Львова до німецького Дюссельдорфа. Рейси здійснюють кожної середи, п’ятниці та неділі.

Ціна: на перші дні лютого є квитки вартістю від 13 євро.

“Львів-Варшава”
Полетіти до столиці Польщі прямим літаком зі Львова стало можливим із кінця жовтня. Рейси виконують кожного понеділка, середи та неділі.

Ціна: на кінець січня вартість квитків від 23 євро, у зворотній бік – від 10 євро.

“Львів-Вільнюс”
29-го жовтня Wizz Air “дала життя” новому напрямку зі Львова до Вільнюса. Польоти здійснюють кожного понеділка та п’ятниці.

Ціна: на кінець січня вартість квитків стартує від 600 гривень.