У Львові відбудеться фестиваль Jazz Bez. Програма

449

7 грудня у Львові розпочнеться традиційний зимовий джазовий фестиваль Jazz Bez. На його сцені цьогоріч виступатимуть музиканти зі США, Австрії, Норвегії, Німеччини, Угорщини, Франції, Італії, Бельгії, Польщі та України. Джазовий марафон об’єднає 19 міст України та Польщі.

Про це повідомляє Твоє місто

«Як і щороку, фестиваль розширює свою географію. Особливо ми втішені приєднанням до нашої Джаз-Безівської федерації Маріуполя та Одеси, а також Кропивницького та Бердичева. Щодо учасників цьогорічного фестивалю, то принцип незмінний – у Львові ви зможете почути актуальний світовий джаз, ту саму музику, якою зараз захоплюються меломани в найвідоміших джаз-клубах світу, тих виконавців, за концертами яких через два-три роки потрібно буде «полювати», – каже Маркіян Іващишин, директор Мистецького Об’єднання «Дзиґа», що є одним з організаторів фестивалю.

Одним з найяскравіших відкриттів цього Jazz Bez стане українсько-німецький етно-джазовий бенд Leléka, в основі музики якого – відомі народні пісні з України, що вдало поєднуються з сучасним європейським джазом.

До Львова також завітає спеціальний зірковий гість фестивалю Боб Столофф зі США – джазовий музикант-мультиінструменталіст, вокаліст, провідний викладач джазової імпровізації, відомий вчений та методист. Він проведе майстер-класи та візьме участь в науково-мистецькому форумі «Jazz Science» та конференції «Український джаз на перехресті культур» в ЛНМА ім. М. Лисенка.

Концерти відбуватимуться у Прем’єр готелі Дністер (вул. Матейка, 6), !FESTrepublic (вул.Старознесенська, 24-26) та у Львівській копальні Кави (пл. Ринок 10). Придбати квитки, вартість яких становить, можна за посиланням.

Програма фестивалю
7 грудня, п’ятниця

(Прем’єр готель «Дністер»)

19:00

Ark Ovrutski New York Quartet feat. Benny Benack (США)

Logan Richardson -Blues People (США)

Купити квитки можна за посиланням.

8 грудня, субота

(Прем’єр готель «Дністер»)

19:00

David Helbock´s Random ( Австрія)

Silhouette and Vinx (США-Угорщина)

Придбати квитки можна за посиланням.

9 грудня, неділя

(Прем’єр готель «Дністер»)

19:00

Antonio FLINTA Quartet (Італія)
Jonas Cambien Trio (Норвегія-Бельгія)

Придбати квитки можна за посиланням.

14 грудня, п’ятниця

(!FESTrepublic)

19:00

Spiritual Leftovers feat. Manu Domergue (Польща-Франція-Україна)

Придбати квитки можна за посиланням.

15 грудня, субота

(Львівська копальня кави)

19:00

Aleksandra Kutrzepa Quartet (Польща)
Koty Papieża  (Польща)

Придбати квитки можна за посиланням.

16 грудня, неділя

(!FESTrepublic)

19:00

Leléka (Німеччина-Польща-Україна)
Belweder Quintet (Україна)

Придбати квитки можна за посиланням.