Львівському гурту LeonVoci стоячи аплодували судді польського телепроекту «Маю талант» (відео)

Квартет LeonVoci популяризує оперним співом класичну музику на сучасний манер. В перекладі з італійської та іспанської LeonVoci – «Голоси Левів», або ж «Голоси Львова», як кому до вподоби. Менш як рік тому цей квартет зібрав Назар Тацишин, соліст Львівської філармонії, аби й українці оперними голосами популяризували класичний спів, народну пісню популярним виконанням.

Про це повідомляє Zaxid.net

«Мені дуже подобається, як співає Il Volo, як співають Il Divo. Це колективи, які за кордоном. В Італії, в Іспанії. Вони знані по всьому світі. Я хотів зробити щось таке схоже в Україні», – пояснив тенор, керівник гурту Назар Тацишин.

Наші хлопці співають французькою, іспанською, італійською, польською, англійською, в таких жанрах, як опера, поп, попорера та опера кросовер. Львів їх ще не чув. А от Польща аплодувала стоячи. На проекті «Маю талант», що вийшов в ефір 10 вересня, вони доспівалися до трьох «так.

«Оскільки нам до Кракова ближче, аніж до Києва, то спершу ми поїхали підкорювати Польщу, а не Україну. Дуже нас тепло сприйняла публіка. В нас є пісня Grande Amore італійська. Публіка так нам аплодувала, що бігали мурашки по тілу», – жартуючи розповів тенор Роман Чава.

Та ж Польща не відпускала їх і під дощем. Коли в Ґлівіце в парку хлопці дали свій перший концерт з оркестром.

«Оркестр зіграв перший твір. Тут вихід на сцену вже наш. Ми заспівали успішно цей твір – публіка просто шаленіла, дуже їм сподобалося. Це «Пам’яті Карузо». І тут починається дощ. Ну, можна було б ще терпіти. Бачимо, що люди починають витягувати парасольки. А він так наростає й наростає. Та люди витримали весь концерт», « розповів баритон Андрій Стецький.

Знають LeonVoci і в Угорщині.

«Михайло Вигула – він сам українець, але давніше виїхав в Угорщину, послухав нас і запросив на оперний фестиваль в Мішкольці. Дуже успішно ми там виступили і після того він вирішив нам написати пісню, яка увійде в наш альбом, який ми вже готуємо», – поділився спогадами Назар Тацишин.

Альбом готують на кінець року. І дуже сподіваються, що зірвуть для нього джекпот на польському телепроекті «Маю талант». Адже пройшли в півфінал, що в прямому ефірі відбудеться наприкінці жовтня у Варшаві. Ціна перемоги, кажуть, 300 тисяч злотих.

«Якщо би ми виграли, то потратили б кошти на себе! Все – в сім’ю. Це я жартую. Насправді дуже цікаво було б записати диск. Найперше відео відзняти», – уточнив тенор Ігор Радванський.

«Якщо глядачам з України випаде така нагода за нас проголосувати, то дуже сильно просимо!!!» – додав Роман Чава.

https://www.facebook.com/Mova.Online/videos/2024825947573668/

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини