Львівському гурту LeonVoci стоячи аплодували судді польського телепроекту «Маю талант» (відео)

Квартет LeonVoci популяризує оперним співом класичну музику на сучасний манер. В перекладі з італійської та іспанської LeonVoci – «Голоси Левів», або ж «Голоси Львова», як кому до вподоби. Менш як рік тому цей квартет зібрав Назар Тацишин, соліст Львівської філармонії, аби й українці оперними голосами популяризували класичний спів, народну пісню популярним виконанням.

Про це повідомляє Zaxid.net

«Мені дуже подобається, як співає Il Volo, як співають Il Divo. Це колективи, які за кордоном. В Італії, в Іспанії. Вони знані по всьому світі. Я хотів зробити щось таке схоже в Україні», – пояснив тенор, керівник гурту Назар Тацишин.

Наші хлопці співають французькою, іспанською, італійською, польською, англійською, в таких жанрах, як опера, поп, попорера та опера кросовер. Львів їх ще не чув. А от Польща аплодувала стоячи. На проекті «Маю талант», що вийшов в ефір 10 вересня, вони доспівалися до трьох «так.

«Оскільки нам до Кракова ближче, аніж до Києва, то спершу ми поїхали підкорювати Польщу, а не Україну. Дуже нас тепло сприйняла публіка. В нас є пісня Grande Amore італійська. Публіка так нам аплодувала, що бігали мурашки по тілу», – жартуючи розповів тенор Роман Чава.

Та ж Польща не відпускала їх і під дощем. Коли в Ґлівіце в парку хлопці дали свій перший концерт з оркестром.

«Оркестр зіграв перший твір. Тут вихід на сцену вже наш. Ми заспівали успішно цей твір – публіка просто шаленіла, дуже їм сподобалося. Це «Пам’яті Карузо». І тут починається дощ. Ну, можна було б ще терпіти. Бачимо, що люди починають витягувати парасольки. А він так наростає й наростає. Та люди витримали весь концерт», « розповів баритон Андрій Стецький.

Знають LeonVoci і в Угорщині.

«Михайло Вигула – він сам українець, але давніше виїхав в Угорщину, послухав нас і запросив на оперний фестиваль в Мішкольці. Дуже успішно ми там виступили і після того він вирішив нам написати пісню, яка увійде в наш альбом, який ми вже готуємо», – поділився спогадами Назар Тацишин.

Альбом готують на кінець року. І дуже сподіваються, що зірвуть для нього джекпот на польському телепроекті «Маю талант». Адже пройшли в півфінал, що в прямому ефірі відбудеться наприкінці жовтня у Варшаві. Ціна перемоги, кажуть, 300 тисяч злотих.

«Якщо би ми виграли, то потратили б кошти на себе! Все – в сім’ю. Це я жартую. Насправді дуже цікаво було б записати диск. Найперше відео відзняти», – уточнив тенор Ігор Радванський.

«Якщо глядачам з України випаде така нагода за нас проголосувати, то дуже сильно просимо!!!» – додав Роман Чава.

Браво!

Пишаємось своїми талантами!Львівському гурту LeonVoci весь зал та судді польського телепроекту «Маю талант» аплодували стоячи!!!Прохання gоширитиПереходь на Mova

Gepostet von Mova am Mittwoch, 24. Oktober 2018

Comments

comments