«Плати, скільки вважаєш за потрібне»: львівські ресторани достроково припинили акцію через збитки

У Львові в межах «Бієнале довіри» пройшла акція «Відкритий чек», участь у якій взяли 30 ресторацій міста. Їхні відвідувачі мали можливість платити за страви та безалкогольні напої стільки, скільки хотіли. Але через збитки частина закладів завчасно припинила участь в акції.

Як повідомив кореспондент Громадського, деякі заклади припинили участь в акції ще до 16:00, хоча вона була запланована до кінця дня. Там розповіли, що відвідувачі залишали малі суми коштів, а дехто навіть вчиняв сварки з персоналом.

«Ми змушені були завершити акцію о 16.00, бо люди лишали лише 10% від ціни у чеку. Хоча першочергово планували в закладі «Вільний чек» упродовж дня і до вечора», — розповів адміністратор ресторану на околиці Львова.

Керівництво піцерії на вулиці Катедральній також залишилося незадоволеним результатами акції.

«Ми змушені припинити участь у закладі о 15:00. Трохи не на те ми очікували», — розповіла адміністраторка Марина.

У Львові пройшла акція «Відкритий чек», участь у якій взяли 30 ресторацій міста. Їхні відвідувачі мали можливість платити за страви та безалкогольні напої стільки, скільки хотіли   ЯРЕМ ЧУЙКО/ГРОМАДСЬКЕ

Водночас деякі учасники акції залишилися задоволеними прибутком. Адміністраторка веганського кафе в центрі Львова Діана розповіла, що їхній заклад отримав хороший прибуток.

«Справа в тому, що до нас прийшли постійні клієнти, які залишили хороші чаєві. Окрім того, були у нас і нові відвідувачі. Отож, ми не маємо претензій», — розповіла адміністраторка.

Як повідомлялося, ресторанам у Великій Британії планують заборонити забирати чайові у персоналу.

/Ярема Чуйко