“Наші ресторатори оху*їли в край з неадекватними цінами” vs “Львів’яни сприйняли акцію довіри, як акцію безкоштовного харчування” – дві думки про Бієнале довіри

фото: ЛМР

Словесні баталії у соцмережах щодо Бієнале довіри у Львові не вщухають.

Одні встали на захист рестораторів, звинувачуючи львів’ян у жлобстві та рагулізмі, інші захищають мешканців Львова, запевняючи, що винні ресторатори, оскільки ставлять занадто високі ціни у ресторанах, що принижує людську гідність. Єдине, що об’єднує усіх дописувачів – твердження про те, що Бієнале довіри у Львові зазнало краху.

Дві цілком протилежні думки щодо цієї нашумілої і не надто успішної акції пропонуємо Вашій увазі, а висновки робіть самі.
Львів’янка Оксана Костів – серед тих, хто виправдовує львів’ян:

“Скільки шуму сьогодні навколо «львівських рагулів» і Бієнали довіри. І у всіх новинах обов`язково згадується як образили рестораторів і які львів’яни невдячні. Проте сама акція була провально спроектована. Давайте оцінимо спроможність звичайних львів`ян харчуватись в «центрових» закладах. Ми НЕ можемо собі позволити замовити стейк за 500 грн, салат за 200 і так далі. Просто тому що ціни «центрових» закладів надто високі і явно не розраховані на львів`ян. Цікаво, чи власники цих закладів хоч розуміють, наскільки це принизливо?

А тепер уявіть собі, якби ніхто про жодні акції не знав, але після того як ви поїли, до вас підходить офіціант і розповідає про відкритий чек. Як думаєте, багато б змінилось? Я впевнена, що при отакій подачі результати акції були б категорично протилежними. Або ще варіант: на один день для львів`ян в усіх закладах знижка 70%. Було б чудово, бо може б ми тепер теж знали як це – відвідати мажорний заклад і не відчувати себе другим сортом. Але ні, бо всім легше сказати що львів’яни – рагулі, а не визнати , що деякі наші ресторатори оху*їли в край з неадекватними цінами і ще й класно пропіарились на провальному Бієнале (хто взагалі придумав таке слово).

Бо насправді Бієнале довіри – це двостороннє жлобство при такій подачі. Хочете робити соціальні експеременти, то менше їх рекламуйте і краще обдумуйте. Буде менше втрат і більше хороших слів.”

Натомість Рестораторка Стелла Яблонська соковито описала поведінку найнахабніших відвідувачів, та ще й дорікнула журналістам, які “недостатньо і дещо не правильно висвітлили цілі і умови акції”:

“Результати вчорашнього Бієнале довіри були неочікуваними, це точно! Принаймні для рестораторів.
Кілька висновків з прикладами.

Однозначно, наші львів’яни сприйняли акцію довіри, як акцію безкоштовного харчування в ресторані. Слова Довіра, Соціальний проект вони слухали від працівників ресторану, але не чули.
Було кілька найбільш вражаючих випадків. Наприклад, добре одягнута жінка , якій докладно розказали про акцію ( як і усім іншим), що ресторатори хочуть довіряти своїм гостям, тому залишають відкритий чек, який можна оплатити на свій розсуд, поїла на 500 грн, спокійно залишила 5 грн і пішла, сказавши, що хочете, викликайте поліцію, більше грошей не дам! І офіціанти не вимагали більше грошей, вони ввічливо спробували пояснити, що таке день довіри ще раз. Марно.

Перше місце отримав наш гість, який сам !!! з‘ів 6 страв. Їв наполегливо, без радості, явно поставивши собі за ціль наісти якнайбільше і не оплатити чек. Людоньки, це 1850 грам їжі, плюс 3 фреші! Що можу сказати – чувак, ти кращий, на здоров‘я! Значить тобі це дуже було потрібно!
Можна ображатись на журналістів, які недостатньо і дещо не правильно висвітлили цілі і умови акції. Наприклад, була версія, що у день довіри наші гості мають заплатити стільки, скільки їм смакують страви і на скільки гарне обслуговування. Але ж оцінка ресторану – це в першу чергу повні посадки кожен день, тому що гості задоволені. І у День довіри всі страви з‘ідались без залишку, а от платити не хотілося…
Сподіваюсь , наступного разу журналісти спрацюють краще.
Тепер цифри.

Всі 100 % гостей, які знали про Бієнале, не оплачували повний чек, платили близько 20% від вартості.

Що найгірше, на мій погляд, людям це приносило задоволення, дехто навіть знущався з офіціантів, відчуваючи себе переможцем і володарем життя. Замість того, щоб відчути подяку за те, що тобі довіряють. І практично всі гості, що знали про Бієнале і прийшли цільово, були львів’янами.

Своїм гостям можу впевнено сказати, що ми вас любимо, і не станемо іншими, будемо вас радувати смачними стравами з добротних натуральних продуктів, і не економити на якості. 🙂

І будемо чекати, коли настане час, що ми зможемо довіряти один одному.”

Бієнале довіри у Львові

Бієнале довіри у Львові
Роксоляна Панич для Про Львів

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!