Особливості натяжних стель

Зовсім недавно на будівельному ринку з’явилися натяжні стелі, але вони вже встигли стати дуже популярними серед населення. Чим же так приваблюють французькі стелі, чи варто встановлювати їх у себе вдома і чи мають вони недоліки?

Що називається натяжними стелями?

Натяжні стелі – це полотно, що являє собою поєднання поліефірної тканини і плівки ПВХ товщиною від 0,1 до 0,4 мм. Лицьова сторона стельового покриття може бути глянцевою, лакової або матовою. А оформлення залежить тільки від ідеї замовника і його планованому бюджету.

Переваги натяжних стель
У натяжних стель досить багато плюсів:

Швидкий монтаж. Натягнути полотно професіонали можуть буквально за кілька годин (в залежності від площі кімнати). При цьому не треба виконувати ніяких підготовчих робіт, а після закінчення монтажу не утворюється будівельне сміття.

Естетичності. Натяжна стеля формує абсолютно рівну поверхню. А під полотно сховаються всі дефекти старої стелі, комунікаційні дроти і труби.
Надійність і довгий термін служби. Виробники і монтажники дають гарантію на свою продукцію 10 років. Але якщо не піддавати натяжна стеля механічних впливів, то він з легкістю провис і 30 років.

Безпека. Виробники натяжних стель ручаються за їх екологічність, пожежну безпека, відсутність запаху, нетоксичність, опірність впливу грибків і бактерій, гіпоалергенність і відповідність всім торговим стандартам.

Різноманітні дизайнерські рішення. Завдяки вологостійкості натяжні стелі в Червонограді можна використовувати в різних приміщеннях, навіть на кухні і басейні. А гнучкість дозволяє надати їм цікаві форми.

Практичність. При необхідності, французьке полотно піддається легкому демонтажу і при цьому його можна встановити повторно в іншому місці, без шкоди якості. Усадка будинку ніяк НЕ відіб’ється на зовнішньому вигляді стелі. Матеріал НЕ є статичним, і тому НЕ притягує до себе пил, це звільняє від додаткового догляду за стелею.

Вологостійкості, звуко- і теплоізоляція. З натяжними стелею господарям можна не боятися затопленню сусідами зверху. Полотно витримує навантаження до 100 л / кв. м. Вода зливається через маленький отвір, а згодом на стелі НЕ утворюється розлучень або жовтих плям. Відстань між основним і натяжними стелею створює повітряну подушку, яка затримує шуми і НЕ випускає тепло з кімнати.

Психологічний комфорт. Якщо оформити натяжну стелю у вигляді ясного неба або зеленого поля, то домочадці будуть щодня отримувати сеанс кольоротерапії, який сприяє розслабленню всього організму.

Недоліки натяжних стель
Крім перерахованих вище достоїнств, в натяжних стель є кілька негативних моментів:

Висока вартість матеріалу і установки. Однак ціна цілком окупається за кілька років безтурботної експлуатації натяжної стелі.
Не можна торкатися гострими та колючими предметами до полотна з ПВХ. Стеля з плівки дуже чутлива до грубих механічних впливів, тому потрібно бути гранично аккуратними після установки.

Боязнь підвищених або знижених температур. Не можна монтувати натяжну стеля з ПВХ там, де дуже жарко або холодно (лазня, літня веранда, балкон). Полотно в такому випадку потріскається і встановити його повторно буде неможливо.

Отже, якщо хочете слідувати за прогресом в будівельній індустрії і встановити в своєму будинку натяжні стелі у Львові, то доведеться розщедритися. Не майте жалю про придбання, варто заздалегідь поцікавитися у продавця про наявність сертифікат відповідності товару, подбати про якісну установку, а також бути акуратним при експлуатації натяжної стелі.