Немає у нас кулічів і не було. Ніколи – Лариса Ніцой

0
26

Україною знову магазинними рядами крокують запоребрикові кулічі. Нашестя.

Повторюю для всіх власників магазинів. Не знаєте, що таке словник? А що таке ГУГЛ, знаєте? То прогугліть, відмінники, “куліч словник”.

Гугл вам скаже: “ПАСКА!”

Чуєте?! ПАСКА! Немає у нас кулічів. І не було. Ніколи. Немає у словнику такого слова.

Тільки не “славарь” гугліть, а “словник”. Українською мовою. Це слово так пишеться “словник”.
Так от, ні в українському гуглі, ні в українському словнику немає слова “куліч”.

У магазинах завжди писалося Паска! Вам що, хтось по голові усім третій рік торохнув?

Ви дограєтеся. Бачили коли-небуть, як куличі літають?

Українці. Ви стражі українського слова. Не мовчіть. Пишіть їм у кожному магазині. Листи пишіть, скарги.

Кожному продавцеві говоріть, кожному менеджерові, директорові. А можете одразу з червоними фломастерами, помилки виправляти., якщо їм уже третій рік не доходить.

Україною знову магазинними рядами крокують запоребрикові кулічі. Нашестя.Повторюю для всіх власників магазинів. Не знаєте, що таке словник? А що таке ГУГЛ, знаєте? То прогугліть, відмінники, "куліч словник". Гугл вам скаже: "ПАСКА!" Чуєте?! ПАСКА! Немає у нас кулічів. І не було. Ніколи. Немає у словнику такого слова. Тільки не "славарь" гугліть, а "словник". Українською мовою це слово так пишеться: "Словник". Так от, ні в українському гуглі, ні в українському словнику немає слова "куліч". У магазинах завжди писалося "Паска"! Вам що, хтось по голові усім третій рік торохнув? Паска, придурки запоребрикові. Ви дограєтеся. Бачили коли-небуть, як куличі літають?Українці. Ви стражі українського слова. Не мовчіть. Пишіть їм у кожному магазині. Листи пишіть, скарги. Кожному продавцеві говоріть, кожному менеджерові, директорові. А можете одразу червоними фломастерами помилки виправляти, якщо їм уже третій рік не доходить.

Gepostet von Larysa Nitsoi am Freitag, 6. April 2018

Джерело: Лариса Ніцой