У Львові обмежили виступи вуличних музикантів

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив Концепцію організації вуличних виступів у громадських місцях Львова.

Про це передає кореспондент Дивись.info.

Згідно рішення виконкому місто поділене на три ареали. Перша – це пл. Ринок, де дозволена лише інструментальна музика без використання духових та ударних інструментів і звукопідсилювальних пристроїв. Дозволений  час здійснення виступу: у робочі дні – з 16 до 22 години, у вихідні та святкові дні – з 12 до 22 год.

Друга – вулиці, прилеглі до пл. Ринок, у ареалі, обмеженому вул. Підвальною, вул. В. Винниченка, вул. Валовою, вул. І. Гонти, вул. Театральною, просп. Свободи, де дозволена лише інструментальна музика і звукопідсилювальні пристрої. Час здійснення виступу аналогічний, як на пл. Ринок.

Третя – за межами території, зазначеної у пунктах 1, 2, тобто на всій іншій території Львова. Тут дозволяється музичне виконання всіх видів з врахуванням норм рівня шуму згідно з законодавством України. Час здійснення діяльності у будні та вихідні дні – з 12:00 год до 22:00 год.

Також, щоб виступати у Львові, вуличним музикантам доведеться подавати звернення на ім’я львівського міського голови, після чого спеціально створена комісія може надати дозвіл на виступ. Звернення можна подати через Центр надання адміністративних послуг м. Львова або сайт Львівської міської ради у рубриці «Електронне звернення».

У зверненні обов’язково зазначаються: місце, час та дата проведення запланованого виступу, репертуар виступу, опис та перелік обладнання, яке використовуватиметься.

Контролюватиме виконання нових правил «Муніципальна варта».

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини