Львів’ян обурило відео, де дівчина заявила, що заморила голодом хом’яка: що кажуть в поліції

Днями у мережі з’явилося відео студентки одного з коледжів міста, яке шокувало львів’ян.

На відео дівчина тримала в руках пакет із мертвим хом’яком та під закадровий дитячий сміх розповіла про те, як заморила тварину голодом, – повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

«Нехай йому буде пакет пухом. Хом’як “піу-піу”. Він заснув вічним сном. Боже, він такий був милий ці два місяці. Він помер від голоду. А все чому? Тому що не треба мені дарувати хом’яків, мені на них ***. Вони у мене живуть в туалеті, тому що там не чути, як він бігає. Тому і помер. Здох від голоду», – говорить дівчина на відео.

Цей ролик опублікували у одній з популярних львівських груп у Фейсбуці, що викликало неабияке збурення: за два дні він набрав близько тисячі реакцій та поширень, майже півтисячі коментарів. Зараз цей пост у соцмережах разом із відео заблокували, але небайдужі люди перезавантажили його на Ютуб.

 

Як вдалося з’ясувати користувачам соцмереж, дівчина навчається у одному з львівських коледжів та знімає у Львові квартиру. За попередніми даними, вік дівчини – 18 – 19 років.

Кореспонденту 032.ua вдалося дізнатися, що представники ГО “ЖУК” вирішили не залишатися осторонь: активісти написали заяву у поліцію та звернулися до керівництва освітнього закладу, у якому навчається дівчина.

Речниця ГУ Нацполіції у Львівській області Світлана Добровольська у коментарі для 032.ua підтвердила, що відповідна заява уже зареєстрована в правоохоронних органах.

“29 січня надійшло звернення у Личаківський відділ поліції. Цю інформацію внесено до журналу єдиного обліку. За цим фактом проводиться перевірка”, – розповіли у поліції.

Нагадаємо, у Кримінальному кодексі України є стаття 299 «Жорстоке поводження з тваринами», яка передбачає відповідальність за знущання над тваринами: від штрафів – до арешту на півроку чи обмеження волі на 2 роки. Але наразі говорити про покарання для дівчини зарано, адже її вина не доведена.

Слід зазначити, що пізніше авторка відео на своїй Instagram-сторінці виклала спростування, де пояснила, що хом’яка отримала в подарунок від хлопця: тварина прожила у неї 1,5 року і померла своєю смертю. А попередній свій ролик назвала «чорним гумором» і «сарказмом», який ніхто не зрозумів. Згодом вона видалила це та попередні відео і майже всі свої фото.

Нещодавно активісти також відвідали навчальний заклад та зняли на відео, як дівчина вибачається за свій вчинок перед адміністрацією: вона сказала, що розуміє – її дії були неадекватними, а відео могли побачити малі діти і це для них – поганий приклад.

“Я це все усвідомила і завжди буду думати перед тим, як щось робити. Я готова до виправних робіт,  але дуже переживаю, щоб мене не вигнали з навчального закладу і я не потрапила до в’язниці”, – наголосила студентка.

Працівниця коледжу, у якому навчається авторка відео, зазначила, що одного разу дівчину уже відраховували, рік тому, і лише минулого тижня – 22 січня 2018 року, її поновили на навчанні.

Автор: Є. П., спеціально для 032.ua.