16 закладів, де пити наливки та настоянки у Львові

За матеріалами lv.cf.ua

На калгані, на хроні, м’ятна, медова, вишнева і не тільки наливки та настоянки у Львові вже є традиційними напоями у закладах міста. Де саме куштувати та які обрати – читайте у нашому матеріалі

Ресторан Doctor Faust, вул. Вірменська, 14

Наймістичніша ресторація міста не була б така містична, якби там не можна було спробувати п’янкі напої за давніми рецептами.

У додачу йде ще й дуже ефектна подача в ємкостях у формі черепа. До вашого вибору – м’ятна, калиново-імбирна, кизилово-медова наливки, домашній Бейліс та секрет Фауста. Також у ресторані можна замовити дегустаційний сет.

Рекомендуємо спробувати: наливка секрет Фауста – 25 грн.

Ресторан «Ресторація Бачевських», вул. Шевська, 8

Не усім відомо, що особливістю ресторації є не тільки галицька кухня та дизайн, а й настоянки, яких тут налічується понад 100 видів. Окрім класичних є на горобині, шипшині, порічках, айві та дині.

Зверніть увагу: ви ще встигаєте спробувати Різдвяну пропозицію на основі домашнього фірмового віскі та цитрусової наливки, яка була спеціально виготовлена до свят.

Рекомендуємо спробувати: наливка з румбамбару – 17 грн.

Ресторан Atlas, пл. Ринок, 45

Історія настоянок у цьому ресторані сягає вісімнадцятих років ХІХ ст, бо саме тоді перший власник цієї кнайпи Едвард Тарлерський почав виготовляти та пригощати ними богему того часу. І зараз в «Атлясі» можна також спробувати чотири види напоїв: атлясівка, медова, сметанівка та трояндова настоянки.

Рекомендуємо спробувати: фірмова настоянка атлясівка – 25 грн.

Ресторан «Підпільний Кіндрат», вул. Валова, 25

“Зігріваємо тіло, звеселяємо душу” – саме так звучить гасло ресторація авторських настоянок. Тут панує товариська атмосфера свята. Меню міцних напоїв власного виробництва поділено на такі розділи: питні мєди, гіркі настоянки, настоянки на плодах і ягодах, настоянки на сто років.

Зверніть увагу: всього в меню понад 100 видів настоянок.

Рекомендуємо спробувати: ожинівка (на лісовому меді та ягодах стиглої ожини) – 15 грн.

Бар-кав’ярня «Фацет», вул. Вірменська, 26

Заклад витриманий у ретро стилі: старе дерево, вінтажні речі, автентична галицька кухня. Серед 20 видів настоянок: обліпиха, ожина, кизил, калина, шипшина.

Рекомендуємо спробувати: пилкова (на ялинкових бруньках) – 25 грн.

Бар «Наливкарня», вул. Бр. Рогатинців, 37

Бар, що відкрився у вересні минулого року, вже встиг стати відомим серед туристів та львів’ян. 27 видів наливок – вам точно буде з чого обрати. У барі регулярно можна дивитись футбольні трансляції, а також цікавинкою є п’янкі шахи.

Рекомендуємо спробувати: чорнична наливка – 28 грн (50 мл).

Паб «Купіца», вул. Бр. Рогатинців, 18

У ресторані «Купіца» можна послухати живі виступи гуртів, спробувати страви угорської та української кухні, випити пива та настоянок. Саме останніх тут 30 видів.

Зверніть увагу: щовівторка тут діє пропозиція “2+1”: замовляєте два келиха настоянки і ще один – безкоштовно. А також є подарункові набори (175 грн)

Рекомендуємо спробувати: грейпфрутово-барбарисова настоянка – 20 грн.

Ресторан «Чесне м’ясо», пл. Ринок, 28

У всіх закладах холдингу Акурат представлені їх фірмові “Наливки зі Львова”, які вже стали візитівкою міста у інших регіонах України. У “Чесному м’ясі” можна спробувати 15 видів наливок, серед яких чорнослив, лісова ягода, шоколад, груша та інші. При бажанні офіціанти можуть порадити, яку настоянку краще обрати до того чи іншого виду м’яса.

Рекомендуємо спробувати: калганівка – 22 грн.

Ресторан «Медівня», вул. Краківська, 17

З назви не важко здогадатись, що медовуху тут точно можна спробувати. В «Медівні» готують три види настоянок на меді: медовуха фірмова за особливим рецептом, медовуха з липовим цвітом, наливка медова міцна. Окрім цих видів ще є хрінівка, зубрівка, вишня, калганівка, обліпиха цілюща.

Рекомендуємо спробувати: медовуха з липовим цвітом – 22 грн.

Ресторація-музей «Гасова лямпа», вул. Вірменська, 20

Унікальний у Львові заклад, в якому можна не тільки поїсти, а ще й переглянути одну з найбільших колекцію гасових ламп у Європі. Власники креативно підійшли до вибору назв напоїв, тому серед настоянок є нафтівка (на основі коньяку, кави, гранатового соку), А-95 ( м’ятна настоянка), азотівка ( на основі лимону), фосфорівка (на білому винограді). Всього нараховується 16 видів.

Рекомендуємо спробувати: А-95 «На алярм» – 44 грн.

Ресторан «Юшка Шніцель», вул. Лесі Українки, 33

Тут пропонують настоянки на коньяку, а саме: абрикосова, сливова, вишнева, персикова та рубінова. Є можливість придбати сувенірну пляшку з собою.

Рекомендуємо спробувати: абрикосова настоянка – 18 грн.

Ресторан-варенична «Галя балувана», пл. Яворського, 1

Ресторан, основним продуктом якого є традиційна українська страва – вареники, пропонує сім видів настоянок: дичка, хріновуха, медовуха, вишнева, на журавлині, смородинова та новорічно-різдвяна настоянка мандаринова. Дегустаційний сет та подарункова пляшка “з собою” також є у “Галі”.

Рекомендуємо спробувати: мандаринова настоянка – 24 грн.

Винний бар «П’яна вишня», пл. Ринок, 11

Бар представляє монопродукт – вишневу настоянку. Столики розташовані як всередині, так і назовні бару. В барі є сувенірна продукція.

Рекомендуємо спробувати: вишнева настоянка – 36 грн.

Крамниця-кафе «Малинівка», вул. Староєврейська, 24

В грудні 2017 року відкрилась крамниця-кафе «Малинівка». Основним продуктом тут є малина у всіх її проявах: варення, джеми, компоти, настоянки та лікери. В закладі можна не тільки придбати асортимент, а також спробувати на смак алкогольні вироби.

Рекомендуємо спробувати: настоянка «Малинівка» – 24 грн.

Ресторан «Трапезна ідей», вул. Валова, 18а

По праву культове місце для поціновувачів галицької кухні. В меню багато страв, приготованих за давніми рецептами господинь. Ну, а серед настоянок є 10 видів: дика грушка, цитринівка, теренівка та інші.

Рекомендуємо спробувати: теренівка – 22 грн.

Паб «Drunken качка», вул. Бр. Рогатинців, 45

«Качка» пропонує 16 видів настоянок, а також є дегустаційні сети. Серед напоїв: вишнівка, медівка, лімончелло, журавлинова та інші. Привертає увагу самбуківка та мохітівка, які нещодавно з’явились у меню.

Рекомендуємо спробувати: самбуківка – 23 грн.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини