Вона не стримувала емоцій, адже такого цинізму від земляків не очікувала

Проігнорувавши прохання українських захисників, котрі знаходяться на передовій, у Львові посеред новорічної ночі все ж таки лунали звуки салютів та феєрверків.
На це звернула увагу місцева мешканка Ольга Вербицька на своїй сторінці у Facebook. Вона розчарована, адже не сподівалася, що її земляки будуть зневажати звернення бійців:
“Був час, коли я пишалася, що я львів’янка, коли я в будь-якому куточку світу за гідність львів’ян” боролися “до знемоги, але зараз – мені соромно! Ми дивним чином стали негідниками, яким байдужа, чиясь біль. Невже ті салюти або петарди важливіше спокійного сну і поваги до тих, хто був на війні? Ви ходите від клубу до клубу від генделика до генделика і для вас життєво важливо запустити салют? ” – підкреслила Вербицька.

Користувачі підтримали таку позицію – мовляв, грошам, витраченим на піротехніку, можна було знайти більш дієве застосування.

Дивіться: Новий рік у Львові
Джерело: znaj.ua
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини
Дякуємо!




























