Львівського марафонця не відібрали у похід в Арктику. Але він все одно туди поїде

363

Львів’янин Валерій Шипунов, який 9 грудня протягом доби бігав у Стрийському парку майже 200 км, не пройшов у фінальний список учасників Fjallraven Polar. Свій забіг Валерій організував, зокрема, щоб привернути увагу до голосування на сайті і взяти участь у експедиції, яка триватиме 7 днів, протягом цього часу учасники братимуть участь у забігові на 300 км Арктикою. Однак сьогодні, 20 грудня, журі конкурсу обрало іншого учасника у категорії World.

Проте, як розповів Валерій Шипунов ZAXID.NET, він все одно поїде у експедицію Арктикою.

«Кілька днів тому мені написали з пропозицією приєднатись до мандрівки на півночі Швеції чи Фінляндії, схожої до такої, яку проводять Fjallraven, але зовсім некомерційної, дикої та вільнішої. Я з радістю пристаю на цю пропозицію, і таки їду в Арктику», – зазначив Валерій.

Валерій Шипунов також додав, що якби не його забіг у Стрийському парку, то він би і не дізнатися про альтернативну експедицію.

Один із організаторів поїздки, фотограф Мар’ян Стрільців розповів ZAXID.NET, що наразі план подорожі у розробці, відомо, що експедиція триватиме два тижні, група їхатиме на північ Скандинавії. Кожен учасник мандрівки оплачуватиме її самостійно, скільки саме коштуватиме дорога поки невідомо.

«Ідея виникла кілька років тому, ми хочемо зробити подорож у туристично-експедиційному форматі. З собою братимемо намети, хочемо також взяти дві-три собаки для перевезення багажу, але ще не знаємо, чи вдасться отримати на це дозвіл», – розповів Мар’ян Стрільців, представник компанії Gorgany, яка є офіційним представником низки виробників туристичного спорядження в Україні.

Більше деталей експедиції організатори планують розповісти пізніше.