У Львові презентували новий офіційний відеоролик «Твій Львів»

Сьогодні, 30 листопада, місто отримало новий офіційний промо-ролик. Фільм став результатом роботи кінорежисера Тараса Химича та відділу промоції на основі напрацювань Хакатону «Бренд Львова», повідомляє прес-служба ЛМР.

https://youtu.be/gAMxALg8fWM

«Хотілось показати Львів через людей, які його наповнюють. Їх емоції, відчуття. Моє місто заслуговує на гарну роботу, яку приємно дивитися як на екрані мобільного, так і на широкому екрані»,- каже кінорежисер Тарас Химич.

Окрім мережі інтернет, переглянути відеоролик львів’яни, кияни, одесити, харків’яни зможуть з 1-го по 11 грудня кінотеатрах мережі «Планета кіно».

«Свого часу ми свідомо відмовились від комерційної реклами під час трансляції фільмів. Лише соціальна», – зауважила Оксана Хвальова, директор кінотеатрів «Планета кіно» у Львові.

Основою ролика є загальна історія, яка містить у собі 4 сюжетні лінії. Кожна із яких плавно переходять одна в одну і об’єднані єдиним меседжем «Твій Львів». Дві із них про представників активної частини львів’ян, дві про гостей нашого міста.

У першій частині Львів представлено через призму сприйняття звичайного мешканця. Людини, для якої рідне місто – в першу чергу простір, у якому приємно жити, з яким гарно починати день у парку чи пробіжкою старою частиною міста.

https://youtu.be/aBmklPW2K08

Друга історія про гостя – інвестора, який прибувши у аеропорт імені Данила Галицького, бачить інший Львів. Він надихається тими можливостями, які дає йому місто.

https://youtu.be/TJPSZ_vkZDc

Нова сучасна інфраструктура та архітектура, об’єднує другу і третю історію, де головним героєм стає програміст. У цій частині сюжету за задумом місто Львів для його мешканця є не лише місцем для життя, але й власною справою кожного з тих, хто тут живе. Вкладаючи свої знання та навики, працюючи тут – ми тим самим змінюємо місто в якому живемо на краще.

Цікаво, що роль програміста, зіграв єдиний не професійний актор. «Це був цікавий досвід. Ніколи би не подумав, що зі мною таке трапиться», – каже Костя Лещенко, програміст і виконавець ролі працівника ІТ-сфери.

https://youtu.be/NzL5Qs-3x_0

Завершує загальну сюжетну лінію четверта історія про пару туристів, молодих закоханих гостей, для яких Львів є не лише архітектурною композицією, а живим містом із безліччю івентів, не у залежності від пори року. Усе від вечірки #PenCongressLviv до вуличного театрального фестивалю #«Золотий лев» — є цікавим, інтригуючим та новим.

https://youtu.be/c6olwLAtSuU

Чотири різні історії демонструють, що для кожного Львів є частинкою їхнього життя, не залишає без емоцій та потрапляє у душу. А глядача наше місто запрошує не припиняти ним захоплюватися, і він завжди Тобі віддячить – «Твій Львів».

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини