76-річний киянин виграв Чиказький марафон

Дмитро Лебедєв, 76-річний вчений з Києва, став переможцем на Чиказькому міжнародному марафоні. Він став першим у віковій категорії 75-79 років, повідомляють Факти.

Дмитро Лебедєв обігнав 12 суперників, досягнувши фінішної прямої за 3 години 31 хвилину і 7 секунд. За цей час марафонець тільки пив воду, зупиняючись кожні п’ять кілометрів.

«Через кожні п’ять кілометрів були встановлені столи з водою, енергетичними напоями, бананами, апельсинами та іншими фруктами. Волонтери розливали напої і воду в стаканчики. Я на ходу пив тільки воду.

Америка – країна технічно просунута. Не дивно, що там було випущено додаток для смартфонів, за допомогою якого в реальному режимі часу можна відстежувати результати учасників і місце розташування на трасі. Мій син Олег встановив на свій телефон такий додаток, тому раніше мене впізнав, з яким часом я фінішував – 3 години 31 хвилина і 7 секунд. Це на цілу годину швидше, ніж у німецького марафонця, який посів у моїй віковій категорії друге місце», – ділиться думками чоловік.

Дмитро Васильович займається спортом зі шкільних років і бігає після роботи. У 49 років він пробіг свій перший марафон – ювілейний Московський міжнародний марафон миру.

Чиказький міжнародний марафон входить у число шести найпрестижніших у світі. Цього року в ньому взяли участь 45 тисяч осіб.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини