“Дівчата не хочуть втрачати, тому подають набої”: Приходько записала дует з парамедиком Дар’єю Зубенко

652

Відома співачка, волонтер, заслужена артистка України Анастасія Приходько записала дует з воїном АТО, військовим парамедиком Дар’єю Зубенко.

Автор слів пісні “Дівчата” – поетеса, волонтер, громадський діяч Олена Задорожна, автор музики – Дарина Яковенко, якій на момент написання пісні було 14 років.

Дар’я Зубенко пішла на фронт у 2015 році, коли їй було 28. Працювала парамедиком медичного батальйону “Госпітальєри” при 8-му батальйоні Української добровольчої армії “Аратта”.

Воювала під Донецьком і в секторі М. Зараз дівчина працює інструктором з тактичної медицини і першої домедичної допомоги у “44-му Навчальному центрі”.

Приходько без вагань погодилася стати учасницею проекту #ПісніВійни і заспівати в дуеті з жінкою-воїном.

“Для мене це велика честь. Шана усім дівчатам, які беруть до рук зброю і йдуть захищати Україну. Мені сльози на очі навертаються від того, що є така потреба… Водночас відчуваю гордість за наших відважних жінок. Пісня “Дівчата” – посвята і подяка саме таким жінкам!” – сказала Анастасія.

Додамо, що пісня “Дівчата” – одинадцятий сингл соціально-мистецького проекту #ПісніВійни. Композиція увійшла в однойменний альбом сучасних фронтових пісень.