Центральними вулицями Львова пройшов марш слави ЗУНР

У неділю, 5 листопада, у центрі Львова провели урочистий марш слави Галицької армії та військ Української Народної Республіки. Організувало марш «Товариство пошуку жертв війни “Пам’ять”» у рамках відзначення 99-ї річниці Листопадового чину.

За інформацією прес-служби Львівської облдержадміністрації, у марші слави взяли участь понад 60 реконструкторів зі Львова та інших областей, які у формі Української Галицької армії пройшли від скверу «На Валах» через проспект Свободи до площі Ринок.


фото Павла Паламарчука / ZAXID.NET

Ходу супроводжував оркестр Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, який виконував стрілецькі пісні та марші.


фото Павла Паламарчука / ZAXID.NET

Окрім цього «Товариство пошуку жертв війни “Пам’ять”» провело перед Ратушею та у сквері «На Валах» біля приміщення ЛОДА театралізоване військово-історичне дійство «Бої за столицю – Львів», під час якого відтворили події 1918 року.


фото Павла Паламарчука / ZAXID.NET

За словами реконструкторів, ці локації для відтворення вибрали не випадково. Взялись відтворювати події у тих місцях, де вони справді відбувались 99 років тому.


фото Павла Паламарчука / ZAXID.NET

Джерело: zaxid.net

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини