У Львові на Науковій встановили майданчики для гри в шахи і нарди

У Франківському районі міста Львова встановили п’ять комплектів з майданчиками для гри в шахи і нарди. Це є частиною проекту «Розумного району», який реалізовується на вулиці Науковій, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Всього встановили п’ять комплектів з майданчиками для гри в шахи і нарди. Такі вуличні комплекти складаються зі столика, двох лавок, двох стільців, дошки для гри в шахи і для гри в нарди. Загальна вартість вуличних меблів склала 158 тис. грн.

«У нашому районі – у «розумному мікрорайоні» на Науковій – встановили вуличні дошки для гри в шахи і нарди. Вартість кожного комплекту – 31,6 тис. гривень. Ці роботи виконали у межах реалізації проекту «Розумний район», – зазначив голова Франківської районної адміністрації Тарас Гнида.

Нагадаємо, на сесії депутатів Львівської міської ради було прийнято програму з розвитку шахів у загальноосвітніх навчальних закладах Львова на 2017-2020 роки, з метою популяризації цього спорту. Впродовж наступних трьох років залучають дітей шкільного віку до занять гри в шахи через діяльність у загальноосвітніх навчальних закладах Львова шахових гуртків та проведення спільно з Львівською обласною федерацією шахів заходів «Шкільна ліга з шахів». Програма охоплює всіх дітей шкільного віку з пріоритетом на залучення дітей 1-4 класів.

Джерело: zaxid.net

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини