У Львові відбудеться Екофорум «Вода та енергія»

Упродовж двох днів на екофорумі обговорять проблеми питного водопостачання, екологічні реформи, новітні технології очищення стоків.


ФОТО: GREEN-ENERGY.KZ

5-6 жовтня на «Арені Львів» відбуватиметься третій екологічний форум «Вода та енергія», ініційований ЛМКП «Львівводоканал».

Захід буде присвячений проблемам водопостачання, реформам екологічного законодавства, впровадженню сучасних технологій очищення стічних вод, використанню відходів вторинної сировини та створенню умов для реалізації екологічно сприятливих стратегічних рішень.

«На форумі буде підписано низку угод, зокрема, щодо фінансування у сфері водопостачання. Також буде презентоване дослідження, яке проводили французькі фахівці щодо ТПВ, а також проект заводу, над яким зараз працює мерія», – розповідає заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

На екофорум також приїдуть представники Польського національного екологічного фонду, які готові надати «Львівводоканалу» позику під мінімальний відсоток для модернізації очисних споруд. У Львові вони мають підписати з міською радою меморандум про співпрацю.

За словами голови організаційного комітету форуму Дмитра Ваньковича, за розрахунками міжнародних експертів на реконструкцію очисних споруд Львова необхідно від 100 до 200 млн євро. Спершу буде вирішуватися питання біогазового проекту, який дозволить частково вирішити проблему переробки мулу на очисних спорудах, а також отримати джерело альтернативної енергії – біогаз.

Також під час екофоруму триватиме виставка інноваційних технологій у галузях очищення природних та стічних вод, переробки та сортування відходів, автоматизації технологічних процесів, економії енергоресурсів, транспортування води тощо.

Детальна програма екологічного форуму доступна за посиланням. Щоб взяти участь у заході, необхідно пройти онлайн-реєстрацію за посиланням.

Пряму трансляцію можна буде дивитись онлайн на сайті Твого міста: http://tvoemisto.tv/on-line/ а також на нашій Фейсбук. Трансляція розпочнеться орієнтовно о 9:30.

Джерело: tvoemisto.tv

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини