Польська влада відреагувала на приниження українців

Поляк вибачився за свої дії

Прокуратура польського міста Шецін розпочала кримінальне провадження щодо господаря магазину, який вимагав обов’язкову перевірку кожного українця охороною.

Як передає “Укрінформ“, звернувся в прокуратуру польський Центр моніторингу проявів расизму і ксенофобії, – інформує znaj.ua

“Негайно інформуємо про це прокуратуру, представника цивільних прав і посольство України в Польщі. Це – скандальний приклад дискримінації осіб з урахуванням їх національності”, – написали правозахисники.

Представник прокуратури Іоанна Бірановская-Сохальская зазначила, що після того, як інцидент розголосили в ЗМІ, прокуратура почала розслідування.

Предметом скандалу стала табличка польською та українською мовою біля каси. На ній було написано: “Кожен громадянин України, пройшовши касу, буде перевірений”.

Пізніше власник вибачився за напис і зняв його.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!