Усик переміг Хука технічним нокаутом!

На арені Max-Schmeling-Halle у Берліні завершився бій між українцем Олександром Усиком і німцем Марко Хуком. Ми вже знаємо ім’я переможця!

Так, за підсумками 10 раундів переміг наш Олександр Усик.

Українець розпочав бій впевнено та виглядав переконливим уже з перших хвилин. У третьому раунді Усик провів відмінну серію ударів, якій Хук нічого не зміг протиставити. Ще кілька раундів німець зумів втриматися на ногах, але наш боксер таки зумів його дотиснути.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=62&v=7c4RxsNAtgs

Тепер Олександр Усик виходить в півфінал Всесвітньої боксерської серії.

Бій проводився у Берліні в рамках чвертьфіналу World Boxing Super Series. Головним призом серії є трофей Мохаммеда Алі та всі чемпіонські пояси переможеного.

Усик здобув пояс чемпіона світу за версією WBO у важкій вазі. Це вже 13-й поєдинок у професійній кар’єрі боксера.

Марко Хук провів 45 професійних поєдинків, у 40 з них одержав перемогу (27 — нокаутом).

Вітаємо українця із перемогою!

Фото: © Брутальний Футбол
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!