81-річний пенсіонер на подвір’ї серед багатоповерхівок створює мініатюрний Львів

330

Чоловік розмалював фасад будинку та відтворив з підручних матеріалів львівські будівлі.

Юрію Антоновичу – 81 рік. Проте сил і натхнення в такому віці чоловік не втратив. Кілька років тому він почав розфарбовувати власне подвір’я.

Дивитись відео за посиланням.

«Моя жінка мене не дуже підтримувала спочатку. Я їй показував, що я зробив. А вона вважала, що це нікому не потрібно. А я сміявся, бо вважаю, що то потрібно людям, дітям, внукам», – розповів пан Юрій.

Почалося все з одного вікна. Без художньої освіти, але з великим завзяттям, чоловік узявся до справи. Згодом у пана Юрія з’явився задум намалювати львівські пейзажі на фасаді будинку. За основу своїх будівель узяв відомі львівські споруди.

За деякий час тут з’явилися маленькі будиночки й паркани. Є справжня Глинянська вежа, з площі Митної, а навколо вікон намальована вежа Корнякта, Ратуша, ліхтар із площі Ринок, старі герби Львова.

Казкове містечко під вікнами Юрій Антонович створив із підручних матеріалів – щось шукав просто на подвір’ї, щось давали сусіди. До зими ще хоче продовжити художні роботи, але не має коштів.

Тож усі охочі допомогти, можуть завітати до казкового двору на вул. Широкій, 94. Митцеві потрібні перш за все дерев’яні брусочки та фарби, а також гроші, аби створювати нові фігури.

Джерело: zaxid.net