Митці збирають кошти на проект про Львів

«Пазли пам’яті» – проект про Львів, зв’язок поколінь, будинок колишнього єврейського музею, а також про письменницю та критикиню авангарду 1920-30-х років Дебору Фогель.

«Це історія-подорож місцями Львова, що досліджує аспекти пам’яті через аудіовізуальні інсталяції, фотографії, саундскейпи та тексти», – розповіла організатор проекту Ася Гефтер прес-службі «Форуму видавців».

Фото © UKRAINIANJEWISHENCOUNTER.ORG

Дебора Фогель публікувала статті про інтелектуальне життя та урбаністичні ландшафти Львова, про роль жінок у суспільстві та мистецтві. Її ім’я завжди було тісно пов’язане з Бруно Шульцом. Разом з усією родиною вона трагічно загинула у львівському гетто 1942 року.

Ініціатори проекту збирають кошти для реалізації мультимедійної експозиції «Пазли пам’яті» у львівському Музеї ідей та для підготовки веб-сайту, присвяченого проекту і Деборі Фогель; для тематичної дискусії за участі Ірини Старовойт та Юрка Прохаська, а також перформансу до відкриття виставки від дуету «МО» (Олеся Здоровецька/Марк Токар), що відбудеться під час 24-го «Форуму видавців».

На час підготовки статті на платформі Kickstarter було зібрано 1,195 фунтів з необхідних 1500. Збір коштів триває до 14 вересня.

Ася Гефтер – працює в галузі фотографії, кіно/відео-арту, часто у колаборації з музикантами, митцями та науковцями. Досліджує теми досвіду пам’яті, її дуальності та фрагментарності, через родинні історії та архівні матеріали. Групові та персональні виставки в Боснії, Великобританії, Германії, Ірландії, Іспанії та Росії. Живе і працює в Лондоні.

Олеся Здоровецька – українська мисткиня, яка з 2012 року мешкає в Західній Європі. Учасниця міжнародних артформацій, а також авторка власних проектів. Працює з імпровізаційною, новою класичною, афро-карибською, джазовою та експериментальною музикою. Творить саунд-дизайн для театру та кіно. Є кураторкою поетично-музичної платформи «Фоніка» в Дубліні.

Марк Токар – джазовий контрабасист, ключова фігура української імпровізаційної сцени, співавтор літературно-музичних проектів, учасник численних міжнародних проектів, перший український музикант, що грав на престижному Chicago Jazz Festival. Гастролює в Європі, Ізраїлі, США.

Джерело: tvoemisto.tv

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини