Львівщина посіла друге місце в Україні за максимальними результатами ЗНО

42 випускники Львівщини під час зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році отримали найвищий результат – 200 балів. П’ятеро з них набрали по 400 балів. Про це розповіла під час прес-конференції 27 червня директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк, повідомляє Zaxid.net із посиланням на прес-службу ЛОДА.

«Львівщина має пишатись своїми випускниками. За кількістю учасників, які отримали 200 балів з предметів, ми посідаємо друге місце в Україні після Києва», ― наголосила Лариса Середяк.

Максимальні 200 балів на ЗНО з української мови та літератури набрали лише чотири абітурієнти в Україні. І серед них – випускниця львівської гімназії «Престиж».

П’ятеро школярів з Львівщини отримали по 400 балів: це троє випускників Львівського фізико-математичного ліцею, один – львівського НВК ім. Стуса та учениця Яворівської гімназії.

За інформацією директора департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Любомири Мандзій, цьогоріч на Львівщині випустилися 527 золотих медалістів, ще 184 – зі срібними медалями.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини