Завтра, 25 червня, для львів’ян та гостей міста відкриють оранжереї Ботанічного саду ЛНУ ім. Франка (вул. Черемшини, 44).
Відвідувачів чекатимуть з 14:00 до 18:00.

Починаєте планувати вихідні? У нас є ідея 🙂
Давайте цю неділю проведемо серед… пальм, кактусів та латаття! Влітку нас особливо манить екзотика, а тут вона зовсім поруч – у наших оранжереях. Не лише все покажемо, а й розкажемо – про тропічні, субтропічні та водно-болотні рослини.
Чекаємо вас з 14 до 18 години на вул. Черемшини
Приходьте з найріднішими!, повідомляють на офіційній сторінці саду у Facebook.

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини
Дякуємо!





























![2012_N4_IMG_5144594e46e53f354[1]](https://prolviv.com/wp-content/uploads/2017/06/2012_N4_IMG_5144594e46e53f3541.jpg)
