Масштабно: У Львові відкриють найбільшу в Західній Україні концерт-арену (фото)

У центрі Львова відкривають одну з найбільших концерт-арен «Malevich». Відкриття відбудеться 19 та 20 травня концертами українського гурту O.Torvald та групою Fly Project. В новому закладі наприкінці травня вже анонсовані виступи Ніно Катамадзе, Ляпіса, Арсена Мірзояна, ONUKA та інших.

фото: ЛМР

Хедлайнером першого дня відкриття, 19 травня, буде учасник цьогорічного Євробачення від України – гурт O.Torvald, а компанію йому складуть відомий львівський гурт Bandit та та інші зірки. 20 травня виступатиме найуспішніший європейський музичний проект – Fly Project. Також на відкритті Malevich буде шоу від власної трупи. Вхід за запрошеннями.

фото: ЛМР

Malevich планує органічно поєднати формати концертного майданчика, залу для масштабних конференцій та презентацій, спортивних подій та фестивального простору.

фото: ЛМР

У великому залі змонтували сцену площею 110 квадратних метрів, встановили потужний професійний звук. У великому залі під час концертів розмістяться до 1400 гостей. Цікавинкою меншого залу стала затишна лаунж-зона на другому рівні і велика засклена тераса з панорамою на центр міста.

Джерело: Львівська міська рада

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини