Російськомовні громадяни нашої держави часто стверджують, що не переходять на українську з носіями мови, бо погано володіють державною. Думаю, що більшість цих людей далеко не досконало знають англійську, але, їдучи за кордон, чомусь не соромляться “кавєркать такой красівий ізик”.

Шлях до хорошої української лежить через погану. Не можна навчитися плавати в басейні без води чи кермувати, не сівши на водійське місце. Було б чудово, якби людина лягла спати російськомовною, а вранці заговорила літературною українською, але дива трапляються рідко.
Не треба заспокоювати себе відмовками, що потрібен час, що треба дочекатися слушної нагоди, нехай спочатку політики перейдуть…
Ніколи ті часи не настануть, якщо сьогодні не почати з себе. Мову треба не лише захищати, мовою треба говорити.

Джерело: forpost.lviv.ua
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини
Дякуємо!





























![mova1[1]](https://prolviv.com/wp-content/uploads/2017/05/mova11.jpg)