9 реально крутих кафе Львова, про які ви не чули (фото)

У цій збірці немає Криївки, Мазоха, та інших розкручених закладів, які у вас асоціюються зі Львовом. Тут зібрані кафе та ресторани, не менш колоритні, які варто відвідати хоча б раз.

 Ресторація Бачевських

Родина Бачевських відома в усій Європі та світі ще із 1782 року, коли вони відкрили першу у світі фабрику масового виробництва горілки. В ресторації можна скуштувати унікальні наливки та настоянки. Кухня тут галицька: суміш польської, української, єврейської, на фоні грає ненавязливо музика. Правда, важко туди потрапити, завжди зайнято. Тому краще бронювати столик заздалегідь.

Ресторація Бачевських
Ресторація Бачевських

Адреса: вулиця Шевська, 8

Ресторан “Terrazza”

Саме тут живе романтика, бо ж звідси відкривається неймовірний краєвид на Високий замок і на околиці старого міста, а оскільки у ресторані замість стін – панорамні вікна, це перетворює навіть банальне кавування на політ над Львовом

Ресторан "Terrazza"
Ресторан “Terrazza”

Адреса: пл. Звенигородська, 3

Фан-бар Банка

У цьому закладі всі страви подаються в банках. Для кожної страви призначена своя ємність: основні страви і супи подаються в 250-300гр банках, алкогольні коктейлі – шоти – в 50гр, а для великих компаній вам принесуть – 3л банку коктейлю і метрові трубочки 🙂 Тут панує атмосфера фану та драйву, аналоги якої є у деяких закладах Нью-Йорка та у Європі.

Фан-бар Банка
Фан-бар Банка

Адреса: Проїзд Крива Липа, 7

Під Синьою Пляшкою

Відмінна каварня з унікальним колоритом і добрим обслуговуванням. Невеликий заклад, де вам запропонують такі виключні фірмові страви як кава з вогнем чи різноманітне фондю – сирне, м’ясне, шоколадне.

© Юлія Сверчкова
© Юлія Сверчкова

Адреса: вул. Руська, 4

Атляс

Львів’яни вважають поки це місце своїм, не засидженим туристами 🙂 Воно у 1920-1930-х було чи не найпопулярнішим у місті. Тут полюбляла збиратися львівська богема. В меню – страви традиційної галицької кухні, запашна випічка та дуже смачні кавові напої. А ще тут доволі великий вибір сніданків.

Ресторан "Атляс"
Ресторан “Атляс”

Адреса: пл. Ринок, 45

Вірменка

Якщо бажаєте дійсно смачної кави – вам варто сюди завітати. Кажуть, колись це було місцем збору львівських хіпі, а ще подейкують, що обстановка не змінилася. Обов’язково спробуйте каву на піску

Кав'ярня "Вірменка"
Кав’ярня “Вірменка”

Адреса: вул. Вірменська, 19 (вул. Друкарська)

Tex-Mex Bbq

Справжній мексиканський ресторан у Львові 🙂 Хазяїн дуже уважний до всіх клієнтів, ходить у ковбойському капелюсі. Піво з пляшок і дуже смачна кухня.

Ресторан "Tex-Mex Bbq"
Ресторан “Tex-Mex Bbq”

Адреса: вул. Джохара Дудаєва, 7

Трапезна

Це маленький заклад, де навіть посуд ручної роботи, виготовлений з “живої” глини. Назви старовинних рецептів перенесуть вас у минуле: борщ монастирський, вепреве реберце, пиріг цибульний, тощо. З напоїв варто спробувати різноманітні фірмові настоянки.

Ресторан "Трапезна"
Ресторан “Трапезна”

Адреса: вул.. Валова 18 А

Фотокафе “Фіксаж”

Затишна кав’ярня з безліччю старих фотоапаратів. Цікаво глянути, як музей, в доповнення – приємна кав’ярня і недорога кондитерка. А ще вечорами господар колекції розповідає історію його фотоапаратів від найстарішого, 1921 року, до Полароїд

© Світлана Лунева
© Світлана Лунева

Адреса: вулиця Князя Романа, 6

Джерело: hotels24.ua

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини