Неймовірно: студент «Львівської політехніки» розробив проект траси для «Формули-1» у Львові

22-річний архітектор, студент «Львівської політехніки» Іван Віщук нещодавно розробив проект траси автодрому для міжнародних змагань у Львові.

Нещодавно Іван Віщук захистив магістерську роботу у НУ «Львівська політехніка» з проектом автодрому, який може бути побудований у Львові та відповідає всім міжнародним стандартам. За задумом автора, траса, яка могла б приймати змагання «Формули-1», могла б розташуватись у південно-західному напрямку від центру Львова між селами Сокільники, Годовиця і Малечковичі.

Стандартна довжина траси – 5,51 км, перепад висот досягає 20-25 метрів, трибуни зможуть вмістити 65-70 тисяч глядачів, а паркінг розрахований на 16 тисяч автомобілів.

Іван Віщук родом із Чернівців, закінчив Чернівецький політехнічний коледж за спеціальністю «архітектура». Після цього продовжив навчання за цією ж спеціальністю у «Львівській політехніці».

«Розробити проект надихнула цікавість до автоспорту і бажання розробити якісний проект автодрому в Україні для міжнародних змагань», – розповів архітектор.

Дана траса відповідає всім міжнародним стандартам і може приймати не тільки Формулу-1, але і гонки інших гоночних серій.

Джерело: НУЛП (Національний Університет “Львівська політехніка”)

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини