Музичний гурт зі Львова “Troye Zillia” розповів, як бути щасливим (відео)

Арт-фольк гурт Troye Zillia презентує третій кліп і розповідає, як подорожувати і жити щасливо.

Пісня щасливих людей

«Пісня щасливих людей» – це перша авторська композиція фолк гурту Troye Zillia у якій музиканти співають про давно відомі речі, – що для щастя не потрібно багато, і пропонують свій рецепт – це подорожі і друзі.

Як розповідає солістка гурту Настя: «Інколи обставини в житті складаються так, що ти думаєш «все пропало..», але потім ситуація показує свої кращі сторони і ти починаєш бачити можливості. Так і з цією піснею – випуск одного нашого кліпу закрутився у гордіїв вузол, але в результаті це підштовхнуло нас написати власний текст та мелодію. І ми зловили своє щастя!».

Зйомки кліпу та підготовка аудіо треку тривали останні пів року біля Львова та на давніх австрійських коліях – «Карпатському трамвайчику», які ще збереглись у деяких районах Закарпаття. Як розповідають учасники гурту – кліп знятий завдяки підтримці друзів і фанатів гурту:

«У Troye Zillia є багато друзів, які хочуть підтримувати нашу творчість і ми були дуже здивовані наскільки людське бажання робити добро для інших може рухати вперед спільну справу. Наші друзі та знайомі з радістю погоджувались зніматись у кліпі і навіть не побоялись вставати о 5 ранку, а в деяких випадках взагалі не спати.»

У кліпі піднімається тема автостопу, який, до речі, є доволі популярним способом подорожувати в Україні та у деяких країнах світу. Troye Zillia і самі подорожували «стопом» у Польщі, Чехії та Грузії.

Пісня щасливих людей

«Одного разу після концерту на півночі Польщі ми вирішили, що варто спробувати доїхати на Південь автостопом – нас підвозили зовсім різні люди – від дальнобійників до детективів, а іншого разу в Грузії – пустий автобус, який вів дагестанець. Це дуже цікавий досвід – спілкування стає зовсім іншим.»

У зйомках взяв участь кінь Рашид – чорний арабський скакун. Рашид спортивний кінь і зазвичай виступає на змаганнях з конкуру, тому зйомки відео були для нього чимось новим.

Аня, учасниця гурту і наїзниця Рашида розповідає, що у цьому кліпі змогла поєднати два найважливіші напрямки у своєму житті – музику та кінний спорт, що є доволі екзотичним сполученням.

Пісня щасливих людей

Інший головний персонаж відео це ГАЗ 24 «Волга» – унікальний залізний кінь з минулого століття, якого зараз дуже рідко можна зустріти на наших вулицях. Це машина з великим двигуном, салоном і серцем, яке любить подорожі.

Нагадаємо, що гурт Troye Zillia грають разом вже два роки і за цей час встигли записати і видати свій перший диск «In Ukrainian», змінити свій склад на 1/3, випустити успішний реліз на пісню Скрябіна та створити новий музичний проект ШУМ разом із дівчатами з ДоСхідСонця.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини