5 Кав’ярень Львова, куди треба йти по славнозвісну «Львівську каву»

© bit.ua

Мабуть, у багатьох людей Львів асоціюється з кавою. Чи то через рекламу, чи через її аромати на затишних вуличках міста, чи завдяки галичанину Кульчицькому Юрію-Францу, який привіз до Львова каву. Як і в інших туристичних містах, у Львові є  безліч різних кав’ярень та ресторанів, але зазвичай вибір місцевих та туристів відрізняється, адже гостям міста хочеться цікавих незвичних концепцій, а мешканцям — просто чогось смачного у не надто людному місці. Пропонуємо підбірку закладів для любителів справжньої кави в особливій атмосфері.

BLACK HONEY 

Black Honey © bit.ua

Нічого зайвого — ось що перше спадає на думку в цій кав’ярні третьої хвилі. А й справді, що ще треба кавоманам, окрім запашної кави? Тут не розбігатимуться очі в пошуках того, що ж обрати -все чітко та лаконічно. В меню ви знайдете як стандартні види кави, так і альтернативу.

Американо в запропонованому переліку не буде, зате замість нього вам запропонують каліту, кемекс або ще щось незвичне. Любителів освіжити смакові рецептори потішить маленький краник з питною водою біля барної стійки, в якому ви самостійно можете налити собі води досхочу. Пахне тут щойно змеленою кавою, а ненав’язлива музика і мінімалістичний дизайн сприяють творчості, роботі, чи навчанню: чудовийй вибір для тих, хто хоче абстрагуватись від міської метушні. «Black Honey» знаходиться недалеко від центру міста, на вул. Дорошенка. До речі, це в п’яти хвилинах від парку Костюшка, тобто ви можете взяти тут каву з собою і посидіти в оточенні дерев.

Сторінка в Facebook.

СВІТ КАВИ

Світ Кави © bit.ua

І туристи, і місцеві знають – саме тут готують дійсно смачну каву в різних інтерпретаціях. Підприємство «Світ Кави» розпочало свою діяльність ще в 2000 році, відкривши свою першу крамницю, де можна було придбати та скуштувати каву. Трьохповерхова кав’ярня на пл. Катедральній заманить вас запахом кави та вправними баристами, які часто вдосконалюють свої вміння на різних конкурсах та чемпіонатах.

Світ Кави пропонує майже 30 сортів кави лише свіжого обсмаження. На стінах висять картини місцевих (і не тільки) художників, часто можна зустріти мера міста або інших цікавих людей. Нагадаємо, що в сусідньому приміщенні є крамниця, де можна придбати каву різних сортів та обсмаження, або ж різноманітні кавові аксесуари. До речі, тепер «Світ Кави » є і у Києві на вул. Ігорівська 12А.

Сторінка в Facebook.

КАФЕ №1

Кафе №1 © bit.ua

Зовсім поруч, на тій самій площі Катедральній, розташований невеличкий заклад – Кафе №1. На відкритій терасі та всередині закладу панує затишок та романтика. Зручні меблі, бабусині скатертини й інші елементи декору  влучно доповнюють інтер’єр. Каву тут готують у джезві на піску. Такий вид заварювання ви знайдете далеко не всюди, адже це потребує не лише професійних вмінь, а й витримки. Окрім смачних напоїв, кельнери запропонують вам скуштувати страви галицької та європейської кухні. А ще там є місце для поцілунків.

Сторінка в Facebook.

КАФЕ-МУЗЕЙ ФІКСАЖ

Кафе-музей Фіксаж © bit.ua

Тут можна не лише насолодитись 10-ма видами альтернативного приготування кави, а й роздивитись унікальну колекцію ретро-фототехніки. Заклад відносно молодий і не надто розповсюджений серед туристів, що безумовно тішить любителів спокійної атмосфери. Приємна музика, харизматичний бариста та цікаві історії зі світу фото не дадуть засумувати.

Для приготування кавових напоїв тут використовують суміш арабіки — бразилія сан рафаель коста ріка тарразу, ефіопія сідамо. Альтернаву тут також практикують, тож варто спробувати і їх. Фіксаж розташований на вул. Князя Романа 6, що в 5-ти хвилинах він центральної Ратуші.

Сторінка в Facebook.

ДЗИҐА

Дзиґа © bit.ua

Це не просто кафе або галерея. «Дзиґу» легко можна назвати культовим місцем з різних причин. Там вже багато років збираються люди, небайдужі до мистецтва, трапез та інтелектуальних розмов. Кава там різна — від звичного лате до ексклюзивного напою з цитриною, ромом та пресованим цукром. Додатком подають вафельну трубочку з передбаченням. У галереї сучасного мистецтва, яка є одним з проектів «Дзиґи», постійно проходять цікаві виставки, тож завжди знайдуться теми для розмов — там часто почуваєшся як у вулику, особливо ввечері. Ви можете знайти заклад на вулиці Вірменській 35.

Сторінка в Facebook.

А ще є запасний варіант для невибагливих в будь-який час доби — МакДрайв. Пара-пам-пам-пам.

Автор: Marta Kozytska для www.bit.ua

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини