Старий Львів очима Сергія Цемрюка

© photo-lviv.in.ua

Сьогодні знову не зовсім типова для цього ресурсу збірка зображень. Зовсім недавно я натрапив на роботи львівського художника Сергія Цемрюка і просто випав з часу на кілька годин. на його картинах наше місто минулого століття виглядає зовсім незвично і дуже загадково.

Серія «Старе місто» користується особливим успіхом у Сергія. Художник уже давно захоплюється колекціонуванням старих листівок. За деякими з них він вирішив зробити замальовки рідного міста кінця дев’ятнадцятого початку двадцятого століть.

Старий Львів очима Сергія Цемрюка © photo-lviv.in.ua

І ось перед нами старовинні карети, парові трамваї, перші автомобілі, жінки в елегантних сукнях з парасольками в руках, не поспішаючи походжав уздовж неонових вітрин. Здається, що силуети людей і контури будинків розмиті дощем. Це надає роботам якусь таємничість і казковість.

Старий Львів очима Сергія Цемрюка © photo-lviv.in.ua

Місто немов повільно випливає з туману минулого. Картинки старого Львова заворожують, як би таять в собі якусь надзвичайну загадку часу і манять сяйвом сотень маленьких старовинних ліхтариків.

Старий Львів очима Сергія Цемрюка © photo-lviv.in.ua

Сергій Цемрюк народився 8 липня 1965 року в місті Львові. У 1990 році закінчив Львівську Академію мистецтв. Ще студентом брав уроки живопису у В.Черкасова і Ю. Скандакова. Творчі виставки проходили в містах України, Польщі, Словенії.

Старий Львів очима Сергія Цемрюка © photo-lviv.in.ua

На даний час роботи художника знаходяться в приватних колекціях України, США, Канади, Росії, Польщі, Німеччини.

Джерело: Фотографії Старого Львова

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини