“Є підозра на психічне захворювання”: Степанов про скандальну заяву Арестовича (відео)

Колишній міністр охорони здоров’я та ексгубернатор Одеської області Максим Степанов заявив, що інтерв’ю 2017 року Олексія Арестовича змушує сумніватися в його психічному здоров’ї. Зокрема, мова йде про скандальний епізод, де тодішній блогер і колумніст, а на сьогодні радник глави Офісу президента і спікер Тристоронньої контактної групи заявив, що АТО – це всього лише курорт для хлопчиків.

Свою думку Степанов опублікував на своїй сторінці в Facebook. При цьому він дав Арестовичу оцінку не тільки з погляду медицини, а й політики, передає Обозреватель.

“З медичного погляду в цієї особи є підозра на психічне захворювання. З політичної – цей суб’єкт не має ніякого морального права бути спікером ТКГ”, – вказав Степанов.

Він додав, що за сім років російсько-української війни загинуло понад 15 000 захисників нашої країни, а такі представники в дипломатичних делегаціях тільки ганьблять їхню пам’ять.

“Цікаво, якими ще перлами має ще шокувати нас це чудо, щоб наша влада усвідомила токсичність цього шкідника?”, – звернувся ексглава МОЗ з риторичним питанням до своїх підписників.

Нагадаємо, що в горезвісному інтерв’ю Арестович заявив, що в АТО бійці буквально кайфують від того, що відбувається, почуваються вільними чоловіками, які смажать м’ясо, стріляють у супротивників і не повинні займатися домашньою “битовухою”.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!