У Львові 21-річний хлопець проломив череп перехожому: чоловік помер

Вночі 14 вересня на вулиці Шевченка у Львові під час раптової сварки 21-річний хлопець побив перехожого і втік. Від отриманих травм 38-річний львів’янин помер у лікарні.

Про це Львівському порталу повідомили у відділі комунікації Нацполіції Львівщини.

Сварка між чоловіками виникла 14 вересня близько 01:45 год. на вулиці Шевченка у Львові.

Під час конфлікту 21-річний хлопець побив 38-річного львів’янина. Після цього хлопець втік та залишив його посеред вулиці. Травмованого чоловіка виявили перехожі, які й викликали «швидку».

Чоловіка госпіталізували з переломом черепа. Незважаючи на зусилля медиків, він помер у лікарні.

Правоохоронці затримали 21-річного жителя Львова. Невдовзі суд обере затриманому запобіжний захід. Хлопцеві повідомили про підозру в умисному тяжкому тілесному ушкодженні (ч.2 ст.121 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на термін від семи до десяти років.

Досудове розслідування триває.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!