Петро Чернишенко заспівав A great big world – Say something.
У п’ятому ефірі шоу “Голос країни-11” на сцені заспівав 24-річний Петро Чернишенко з міста Самбір, передає ТСН.
Чоловік працював ким завгодно, але не артистом. Так, після строкової служби був патрульним на одному з кордонів із Польшею, а потім — гастарбайтером за кордоном, наприклад, штукатурив стіни у Бельгії.
“Я ніколи не боявся фізичної роботи. Спочатку я працював комплектувальником товарів в Польщі, в Бельгії на заводі. Вже зараз я працюю будівельником тут в Україні. Я завжди знав, що коли закінчиться робочий день, я зможу знайти трішки часу для того, щоб поспівати” – поділився Петро.
Музика завжди була важливою частиною життя хлопця, адже він сам пише пісні, навіть записав альбом, де на початку композицій читає уривки власних віршів. Петро прагне популяризувати сучасну поезію, але не знає, як це зробити, часто сумнівається у собі. Під час останньої робочої поїздки до Польщі, він змушений був провести двотижневу обсервацію і тоді гостро відчув, що для нього дійсно важливо у житті.
“Голос країни – велика можливість зробити перші кроки для здійснення своєї мрії” – поділився учасник.
Підкорювати зіркових наставників Чернишенко прийшов із піснею A great big world – Say something.
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇
☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!