74-річна львів’янка єдина написала цьогорічний радіодиктант без жодної помилки

Переможців обирали серед 16 тис. учасників, що надіслали листи організаторам радіодиктанту.

74-річна львів’янка Христина Гоянюк не зробила жодної помилки у всеукраїнському радіодиктанті. Ще одна жінка зробила одну помилку, а 15 людей – дві помилки. Усіх їх визнали переможцями радіодиктанту, передає ZAXID NET.

Як повідомили в ефірі Українського радіо 16 грудня, загалом організатори всеукраїнського радіодиктанту, який проводили 9 листопада у День писемності, отримати 16 тис. листів: 14 тис. – електронною поштою, а 2 тис. людей надіслали свої паперові листи.

74-річна лікарка-бактеріологиня Христина Гоянюк зі Львова стала єдиною учасницею, яка не зробила жодної помилки. Вона розповіла, що уже 20 раз бере участь у написанні радіодиктанту.

«Цього року радіодиктант пишу 20 раз. І це для мене свято! В цей день я вимикаю усі телефони, налаштовую диктофон для запису радіодиктанту і чекаю на цю урочисту мить. Потім перевіряю написаний текст та уважно слухаю інтонацію диктора. Багато разів мені щастило і я писала диктант без помилок. Любов до української мови мені прищепив мій батько, який викладав українську мову та літературу», – процитували лист учасниці на Українському радіо.

Переможниця, що не припустилась жодної помилки, отримає «Антологію української поезії», а ще 16 переможців – «Вибране» Ліни Костенко.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!