“Зеленський не впорався з жодною із криз і перекладає відповідальність на інших” – Петро Порошенко

Порошенко

Президент Володимир Зеленський має нести персональну відповідальність за провали економічної, безпекової та міжнародної політики, а не перекладати її на призначений ним же уряд.

Про це заявив п’ятий президент України, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко в коментарі журналістам, передає Обозреватель.

“Якщо ви запитаєте громадян України, то почуєте відповідь – прем’єр-міністром у нас працює пан Зеленський. Хто у нас працює генеральним прокурором, Верховною Радою? Пан Зеленський. В залі сидять 250 Зеленських. Це велика влада, але це водночас велика відповідальність. І коли щось не виходить, то є політтехнологічний прийом для того, щоб спробувати, відправивши у відставку, перекласти відповідальність”, – сказав Порошенко.

“Український народ мудрий і все розуміє. І щодо брехні, і щодо обіцянок, і щодо відповідальності за те, що зробити не вдалося. Наша політична сила не брала участі у призначенні цього уряду, і ми не будемо брати участі у його відставці”, – сказав депутат.

Він зазначив, що Зеленський і його команда не впоралися з жодною із криз, які відбувалися з початку року.

“Те, що відбувається – це, звісно, сором. І щодо соціального захисту людей – і це не тільки пенсії. І щодо рівня безпеки – і це не тільки прийняття літака з Уханя в Нові Санжари. І не тільки 18 лютого – просто реакція на те, що відбувся початок наступу російської армії, втрата двох опорних пунктів – і відповідь яка? Подивитися в очі Путіну, продовжити розведення. В день, коли наші представники зустрічаються в Мінську, у нас постраждали 8 наших воїнів: один героїчно загинув, сімох поранено. Влада повинна дати адекватні відповіді на ці виклики. Відставка якихось осіб – це не є адекватна відповідь”, – наголосив Порошенко.

Він заявив, що жодні кандидатури на посаду прем’єр-міністра або міністрів народним депутатам досі не презентовані.

“Мені невідомо про жодні кандидатури. Ніхто не знає, для чого, що буде обговорюватися і які є кандидатури. Все робиться “під ковдрою”. Звичайно, про прозорість, про обговорення мови немає. Чому? Тому що кого ти до цієї колони не притули, це все одно буде Зеленський. Я думаю, що це є велика проблема, і це точно не спосіб для вирішення викликів і загроз”, – зауважив лідер “Європейської солідарності”.

Порошенко звернув увагу на те, що Зеленський своїми діями підриває міжнародну коаліцію підтримки України і послаблює відповідальність Путіна за агресію проти України.

“Що має робити держава, коли є зовнішні виклики і загрози? Бо розвалюється коаліція на підтримку України. Є загроза, що частина лідерів світу поїде в Росію на так зване святкування 75-ї річниці “великой победы”. І в цій ситуації потрібно об’єднувати українців, треба збирати лідерів політичних сил, треба обговорювати плани, що буде робитися далі. Поки цього не буде, будь-які косметичні зміни ні до чого не призведуть”, – наголосив Порошенко.

“Краще б зайнялися вирішенням соціальних проблем. Ухвалити зміни до бюджету, ми їх подамо, ухвалити постанову уряду, яка забезпечить захист найменш захищених верств населення. Є для цього гроші. Ми робили це в набагато жорсткіших умовах. Забезпечити пріоритет на фінансування армії для того, щоб не було до 30% рівня комплектації бойових бригад, які знаходяться в зоні операції об’єднаних сил. Нарешті почути відповіді”, – порадив Порошенко.

Прем'єр-міністром, прокурором та Верховною Радою у нас працює пан Зеленський. У залі парламенту сидять 250 Зеленських. Це велика влада, але одночасно й велика відповідальність. І коли щось не виходить, використовують політтехнологічний прийом — відправивши у відставку, перекласти відповідальність. Але український народ мудрий і все розуміє. І щодо брехні, і щодо обіцянок, і щодо відповідальності. Наша політична сила не брала участь у призначенні цього уряду, і ми не будемо брати участь в його відставці. Те, що зараз відбувається — це сором. І щодо соціального захисту людей — і це не тільки пенсії. І щодо безпеки — і це не тільки прийняття літака з Уханя. Реакція на початок наступу російський військ, на втрату двох опорних пунктів була яка? Подивітися в очі Путіну? Продовжити розведення? У день, коли представники зустрічалися у Мінську, один наш воїн загинув, сім наших — поранено. Влада має дати адекватні відповіді на існуючі виклики і загрози. Відставка якихось осіб — це не є адекватна відповідь. Що має робити держава за наявності таких викликів і загроз? Коли, наприклад, руйнується коаліція на підтримку України? У цій ситуації треба об’єднувати українців. Треба збирати лідерів політичних сил і обговорювати подальші плани. Наголошую, поки цього не буде, косметичні зміни у владі ні до чого не призведуть.

Gepostet von Петро Порошенко am Dienstag, 3. März 2020

 

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!