19 січня, на Йордана, у центрі Львова ГО “Твереза Галичина” влаштувала традиційні обливання холодною водою просто неба.
Як повідомляє кореспондентка 032.ua, захід “Покажемо світу, що ми гаряча нація” організація проводить щороку у різних місцях по Львову, аби привернути увагу людей до тверезого способу життя і закликати відмовитись від згубних звичок.
Семеро спортивних українців не побоялися просто посеред площі Ринок у прохолодну січневу погоду вилити на себе по кілька відео холодної води. При цьому учасники акції скандували: “Українці – гаряча нація”, “Святкуй тверезо, будь здоровим” та “Слава Україні! Героям Слава”.
Обливання холодною водою на площі Ринок
Твереза Галичина влаштувала щорічну акцію, аби привернути увагу людей до тверезого способу життя.
Gepostet von 032.ua – сайт мiста Львова am Sonntag, 19. Januar 2020
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇
☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!