У школі на Львівщині зафіксували рекордну кількість близнюків

На Львівщині в одній зі шкіл навчається рекордна кількість близнят. Про це повідомляє ТСН.

Рекордна кількість близнюків та двійнят цьогоріч пішла у школу в курортному Трускавці. У одному навчальному закладі міста навчається 9 пар близнят та одна трійня.

Класна керівниця спочатку не знала, як буде відрізняти дітей один від одного, але вже трохи призвичаїлася та навчилася виявляти відмінності своїх однакових учнів. Одну з пар дівчаток вона вирізняє по руках: перша дівчинка пише лівою рукою, а інша – правша. У деяких різні характери або звички.

Близнюки на уроках сидять окремо: так вони більш уважніші та краще засвоюють матеріал. Директор школи говорить, що така кількість близнят у навчальному закладі – вперше в історії міста, а можливо, навіть, усього регіону.

Через рекордну кількість близнюків та двійнят ця школа відома на все місто. “Наскільки я знаю, то це вперше в історії міста, а, можливо нашого регіону”, – каже директор школи Роман Гудзеляк.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!