Керівник Суспільного мовлення Зураб Аласанія вщент розкритикував діяльність Львівського телебачення у своєму пості у Facebook, назвавши працівників телекомпанії рабами. Щоправда, не завжди грамотно, зате з використанням епітетів та метафор. Зокрема, під нищівну критику Аласанії потрапив концерт вітань на ЛОДТРК. На жаль, у цьому ж пості Зураб Аласанія не поділився досягненнями Суспільного телебачення, яким керує у Києві. Може, зробить це у наступних дописах?
Львів – ти неперевершений.
Багато років ЛОДТРК (Львівська обласна державна телерадіокомпанія) жила корупцією, крадіжками, клановими зв‘язками, родинними дрібними бізнесами навколо виробництва телепродукту (та й просто незаконними крамничками на території), продажем ефіру, що їй не належав, джинсою та цілуванням влади нижче спини і припудрюванням (буквально) сановної голови особисто керівником.
Концерти на замовлення віддавали диким несмаком, політичні телемайданчики – нафталіном, нецікавим навіть родичам «ведучих» та гостей; знімальні групи не рушали за межі компанії, допоки їм не було обіцяно 50 долярів або шмат їжі, або пару літрів бензину.
Апаратні комплекси тупо розпродавались: в ефір філія виходить з двох комплексів, один з котрих належить облраді, інший – давно проданий ZiKу (як і ефірний час).
Кому не вдавалось захопити таки серйозні частини ефіру – купував поокремо програми (львівські народні депутати тепер приїжджають до мене і просять залишити на роботі куплених з потрохами «ведучих», а їх програми – в ефірі).
Знаючи про весь непотріб, що відбувається в компанії, – навіть добрі люди з доброю метою починали використовувати негідні методи: так робилися релігійні високодуховні програми (купили ефірний час – та й годі. Проповідувати людям честь і гідність, порушуючи закон – який в тому Божий дух, люди? Ну який?)
І все це – широко прикривалося патріотизмом, як його розуміла вся ця стоп-компанія. Гучним, показовим, з галасом і биттям себе в груди. Насправді ж – розділив аж три «військово-патріотичні» програми між військовими відомствами і родинними, знов ж таки, в них зв‘язками.
І тут бац – зміни. Тут раптом все почали ставити з голови на ноги.
І хто ж на те зголоситься, коли за багато років знайдено складний, хиткий, але все ж баланс лайна в природі (закреслено) інтересів?
І об‘єднуються в смертній боротьбі проти ворогів того балансу – вода і масло, лід і полум‘я, дисиденти і влада, інтелігенти і «атошники».
Співробітники, що керівництво зробило їх рабами, – піднімаються на захист свого рабства: сьогодні влаштували виступи на сесіях міської та обласної рад, з одною наскрізною темою: «рятуйте!»
Колишні герої, що без остраху боролися ще з радянською владою – тепер принизливо очікують на владу по аеропортах і віддано цілують руки, прохаючи про допомогу.
Справді шанована частина львівської інтелігенції підписує листа на підтримку фарисейства – купівлі ефіру з благими намірами.
Півсотні маргіналів сьогодні вранці влаштували прорив на територію компанії, брудно і брутально ображаючи нових очільників компанії, що несуть зміни.
Львівська поліція при тому має свій інтерес: а найміть нас на комерційній основі – тоді захистимо.
Львів – ти таки неперевершений.
Ти не прагнеш змін – але зміни прагнуть тебе.
Вони вже прийшли.
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!