У п’ятницю Львів попрощається із капітаном Дмитром Мелентьєвим, який поліг на війні

У п’ятницю, 11 квітня, Львів попрощається з військовослужбовцем Дмитром Мелентьєвим, який віддав життя, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це пише Львівська міська рада, – повідомляє Варта1.

Прощання з воїном розпочнеться о 09:00 у Церкві святого Андрія на вул. Варшавській.

Чин похорону відбудеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля, орієнтовно об 11:30, буде загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають захисника на Личаківському кладовищі.

Біографічна довідка захисника
Дмитро Мелентьєв (16.09.1976-01.04.2025) Народився у родині військовослужбовця. У 1987 році сім’я Мелентьєвих переїхала до Львова.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №86, вищу освіту далі здобув у Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю «Комп’ютеризовані системи обробки інформації і управління». Закінчив військову кафедру при університеті.

Після завершення навчання працював на посаді інженера-програміста у низці місцевих підприємств, таких як ПрАТ «Фірма «Нафтогазбуд», ТзОВ «АСУ-Дружба» та ПП «Файна Студія». Із 2006 року був приватним підприємцем, очолював міжнародні команди розробників.

За словами родини, Дмитро був людиною великого серця – добрий, щирий, розумний і завжди з усмішкою на обличчі, він випромінював тепло і спокій. Його знанням дивувались усі – у родині його називали «ходячою енциклопедією». Дмитро любив життя, природу, і особливо – тихі прогулянки лісом у пошуках грибів, що приносило йому справжнє задоволення. Він мав щиру душу, любив співати українські пісні та завжди був душею компанії – з ним було легко, весело й затишно.

Капітан. У травні 2024 року був призваний до лав Збройних Сил України, пройшов перепідготовку в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Проходив військову службу на посаді командира мінометної батареї 157-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ. Загинув при виконанні бойового завдання.

У Дмитра Мелентьєва залишилися батьки, сестра, дружина та двоє синів.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!