Завтра у Львові попрощаються із загиблими Героями – Назарієм Кравчуком та Антоном Краєвським

У середу, 25 жовтня, Львів попрощається з військовослужбовцями Назарієм Кравчуком та Антоном Краєвським, які загинули від рук російських окупантів, захищаючи Україну. 

Про це повідомляє Львівська міська рада, – пише Варта1.

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Біографія захисників:

Назарій Кравчук (25.03.1997-14.10.2023). Львів’янин. 

Навчався у Середній загальноосвітній школі №99 та Середній загальноосвітній школі №54 міста Львова. Згодом вступив до Державного навчального закладу «Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг».

Після завершення навчання працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Профіцентр Квітка». У вільний час захоплювався автомобілями, також займався образотворчим мистецтвом. Був винятково добросовісною і справедливою людиною, обожнював дітей.

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів до лав 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Після проходження навчань виконував бойові завдання на території Харківської та Луганської областей.

У Назарія Кравчука залишилися бабуся, батьки, брат із дружиною, племінник, хрещений син, тітка, хрещені батьки і багато друзів.

Антон Краєвський (06.09.1969-16.10.2023). Львівʼянин.  

Здобув загальну середню освіту у місцевій школі, згодом вступив до професійно-технічного училища у Львові.


У 1987 році вступив на військову службу на посаду стрільця до військової частини 3426. Після проходження служби займався приватним підприємництвом у сфері перевезень. Був винятково професійним водієм, захоплювався радіотехнікою, займався ремонтом приймачів. Попри те, що не мав власної сімʼї, опікувався і допомагав дітям-сиротам.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських окупантів. Після проходження навчань за кордоном виконував бойові завдання на південному напрямку у складі 87-го окремого аеромобільного батальйону 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини