Уперше в історії “Голосу країни” на сліпих прослуховуваннях не вистачило учасників, але продюсери знайшли вихід: хто вийшов на сцену

У неділю, 24 вересня, відбулися останні сліпі прослуховування 13-го сезону вокального шоу “Голос країни”. Після останнього учасника, виявилося, що у тренера Івана Клименка лишилося одне вільне місце.

Незважаючи на те, що за лаштунками вже не було конкурсантів, на сцену неочікувано вийшла дівчина. OBOZREVATEL про це стало відомо під час перегляду ефіру

Режисер трансляції оголосив, щоб тренери не дивилися на сцену. Глядачі відреагували здивуванням, а за лаштунками загомоніла “група підтримки”, що складалася з команди проєкту. Загадкова дівчина заспівала пісню Леді Гаги Always remember us this way та здивувала зал своїм виконанням.

Уперше в історії "Голосу країни" на сліпих прослуховуваннях не вистачило учасників, але продюсери знайшли вихід: хто вийшов на сценуОбернувшись, зіркові тренери були в шоці. Перед ними стояла Олександра Погуляй – стейдж-директорка “Голосу країни”.

Це такий шанс”, – зізналася Олександра, на питання тренерів, чому ж вона вирішила заспівати. Дівчина сказала, що “Голос країни” найулюбленіший з її проєктів.
Уперше в історії "Голосу країни" на сліпих прослуховуваннях не вистачило учасників, але продюсери знайшли вихід: хто вийшов на сцену“Був момент у моєму житті, коли я вирішила, що не хочу співати, воно мені не потрібно, я хочу просто працювати за лаштунками”, – поділилася учасниця. Вона ніколи професійно не займалась вокалом і тільки цьогоріч пішла на заняття зі співу.
Уперше в історії "Голосу країни" на сліпих прослуховуваннях не вистачило учасників, але продюсери знайшли вихід: хто вийшов на сцену

Олександра автоматично закрила команду Івана Клименка та стала останньою учасницею сліпих прослуховувань. Вперше за всю історію шоу за лаштунками не вистачило учасників.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини