У Німеччині дали прогноз, скільки часу ЗСУ треба, щоб навчитися запускати ракети Taurus

Збройним силам України знадобиться приблизно три місяці, щоб освоїти процес запуску ракет Taurus. Тому навіть якщо ракети поставлять Україні найближчим часом, проблемою стане тривалий термін навчання на них українських військових.

Про це повідомляє OBOZREVATEL, посилаючись на видання Bild. Протягом останніх кількох місяців уряд Німеччини активно розглядає можливість постачання Україні далекобійних крилатих ракет.

За даними видання Bild, навіть у разі швидкого постачання ракет Україні, виникає проблема, пов’язана з тривалим процесом навчання українських військових їх використанню.

“Усі аргументи відомства канцлера за затримку (поставок Taurus, – ред.) тепер недійсні. Розум підказує, що Taurus мають бути поставлені негайно. Те, як крилаті ракети важливі для України, ми побачили нещодавно після атаки на штаб російського Чорноморського флоту”, – заявив оборонний експерт партії ВДП Маркус Фабер

Ракети виготовляються на заводі компанії MBDA у Шробенхаузені. Автор оцінює, що підготовка Збройних Сил України до запуску ракет Taurus займе близько трьох місяців.

“Українці вперше запросили (ракети Taurus, – ред.) понад чотири місяці тому. Цей час можна було використати для успішного завершення навчання”, – заявив Фабер.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини