У Львові ветеран відкрив ветеринарну клініку та допомагає безпритульним тваринам

Олег Кашляк — колишній військовий ветеринарної служби. Коли вийшов на пенсію, чоловік відкрив власну ветеринарну клініку. Зокрема, допомагає волонтерам, що опікуються бездомними тваринами.

Олег Кашляк розповідає, спершу не планував пов’язати своє життя з військовою справою, пише Суспільне.

“Коли я звільнявся вже в 1989 році, мені пропонували залишитися. Я сказав: “Ніколи, нізащо, яка там військова служба”. Але потім був інститут, академія, університет вже тепер, от і якось так сталося, історія кохання, дружина майбутня вже була у Львові, треба було визначатися”, — каже чоловік.

Олег Кашляк служив у прикордонних та внутрішніх військах та у Нацгвардії. У 2013 році став начальником служби паливно-мастильних матеріалів. Від початку АТО займався забезпеченням пальним західного угруповання військ та всіх блокпостів, де була Національна гвардія України. Потім очолив службу ветеринарної медицини.

“На блокпостах було дуже багато бездомних, приблудних тваринок. І виходячи з того, що було багато епізодичних випадків сказу, ми зв’язались з різними структурами, я навіть виходив на сільськогосподарську місію ООН, вони через державну ветеринарну службу допомогли нам з кліпсами для вух, то для ідентифікації, брали вакцину”, — говорить ветеран.

У 2020 році Олег Кашляк через стан здоров’я завершив свою військову кар’єру. А через рік разом із сином відкрив ветеринарну клініку.

“Два роки тому, трішки більше, ми почали з того, що в нас була одна оглядова, яку ми зробили, обставили меблями, і з літа почали потрохи, по одному прийому. Потім в нас з’явилась друга оглядова, грумерська”, — каже директор клініки.

Клініка співпрацює з волонтерами. За словами голови благодійної організації Анни Багаєвої, на прийомі вона з тваринами не вперше. Цього разу на обстеження прийшла з кішкою Ласкою, яку знайшла на вулиці.

“Вона була абсолютно хворою, в неї були запалені ясна, зуби в поганому стані. А зараз ця кішка в дуже гарному стані, дуже класно виглядає, при тому що вона не була купана жодного разу, шубка вже така м’якенька”, — каже Анна Багаєва.

Частину послуг Олег Кашляк для волонтерів надає безкоштовно.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини