На залізничному вокзалі Львова з’явилась нова скульптура: що вона символізує

У фоє головного залізничного вокзалу Львова встановили металеву скульптуру чоловіка без рук та голови.

Це креативна робота львівського митця Володимира Семківа «Прямостоячий», виготовлена з алюмінієвого сплаву та сталі, пише Високий Замок.

«Прямостоячий» став інсталяцією львівського залізничного вокзалу в рамках Львівського тижня скульптури, який відбудеться з 20 вересня по 11 жовтня.

За словами куратора виставки Павла Гудімова, скульптура викликала резонанс, як і представлена напередодні робота Василя Корчового «Впевнена».

«Це велика колона, на якій стоїть на двох ногах, без рук, без голови, чоловічий потужний торс з членом. Без ерекції. І вже пішли питання, чому треба всім дивитися на той член. Але це класна робота Володимира Семківа. Минулого року вона була показана як музейна, тепер вона моментально організовує простір вокзалу», – сказав Гудімов в інтерв’ю журналістам.

«Прямостоячий» символізує людину, яка попри катаклізми продовжує вірити у майбутнє та йде вперед, показує незламний дух українців та їхню тверду віру в перемогу.

Арт-центр Павла Гудімова “Я Галерея”

Автор скульптури на залізничному вокзалі створив її у 2018 році. Символізм скульптури — людина, яка попри катаклізми продовжує вірити у майбутнє та йде вперед. Хоча скульптура була створена задовго до широкомасштабного вторгнення, але нині актуальна — показує незламний дух українців, тверду віру в перемогу.

Окрім львівського вокзалу, скульптура з проєкту з’явилася також на головному залізничному вокзалі Києва.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини