Військовослужбовець “Азова” приїхав в Умань на святкування єврейського Нового року – Рош га-Шана. В Умані український захисник потрапив на щемливе фото з хасидом.
Паломник поцілував шеврон у вигляді червоно-чорного прапора із зіркою Давида на формі українського воїна. Зворушливий момент зафіксував фотограф Владислав Мусієнко, – пише 24 канал.
Боєць “Азова” приїхав в Умань на святкування Рош га-Шана
Він повідомив, що зробив щемливу світлину 16 вересня.
Умань, Україна. Хасид-прочанин цілує шеврон у вигляді червоно-чорного прапора з зіркою Давида на руці українського військового полку “Азов” із позивним “Ребе”,
– підписав світлину Владислав Мусієнко.
Мусієнко зазначив, що “Ребе” захищає Україну від російських окупантів. Боєць “Азова” приїхав із передової на східному напрямку, щоб разом з іншими вірянами в Умані відсвяткувати Рош га-Шана.
У коментарях до допису Владислава Мусієнка користувачі соцмереж висловлюють своє захоплення потужною світлиною.
Українці оцінили фото та не приховують свого захоплення. Крім цього, люди не залишили без уваги й російських пропагандистів, як можна помітити. Дійсно, для росіян подібний вияв поваги був би незрозумілим. Ба більше, мовиться про бійця “Азова”, а ця бригада в Росії викликає неймовірний страх.
Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини