Складність відновлення переправи полягає в тому, що потрібно замінити відразу дікілька плит та полагодити опори.
На Кримському мосту вночі 17 липня сталася “бавовна”. Це вже другий подібний епізод на окупованому РФ півострові. Водночас швидке відновлення переправи – неможливе.
Про це пише ТСН з посиланням на 24 канал.
Як зазначається, на відновлення повноцінного руху на зруйнованій переправі потрібно щонайменше один-два роки. Важкість робіт полягає в тому, що потрібно встановити кілька плит, відновити опори та провести повну перевірку всієї конструкції. Проте і це не гарантує, що використання мосту буде безпечним.
“Якщо поспіхом і без дотримання технологій відновлюватимуть, то можуть за рік десь встигнути, але міст буде вкрай небезпечний для використання”, – пояснили джерела каналу.
Цікаво і те, що сухопутний коридор, яким пересуваються, зокрема, і російські війська – прострілюється, а невдовзі буде під повним вогневим контролем ЗСУ.
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇
☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!