Українські військові врятували матір із дітьми, які сиділи на даху будинку в окупованих Олешках (відео та фото)

У тимчасово окупованих Олешках Херсонської області вдалося врятувати матір із дітьми, які після затоплення населеного пункту сиділи на горищі будинку й не могли евакуюватися. 

Операцію 7 червня допомогли провести українські військові та поліція.

Як дізнався OBOZREVATEL, врятувати сім’ю, попередньо, допомагав український спецназ. Раніше дрон наших захисників передав місцевій мешканці воду.

Евакуація відбувалася в небезпечних умовах, оскільки населений пункт тимчасово займають військовослужбовці країни-агресора. Дістатися на лівий берег Херсонщини важко через сильну течію, крім того, існує ризик обстрілів.

Порятунок мирних мешканців окупованого населеного пункту Херсонщини
Люди рятувалися на даху, доки не наспіла допомога

Раніше роликом із жінкою та дитиною з міста Олешки, які побачили дрон і просили про допомогу, поділилося багато Telegram-каналів. Населений пункт накрила вода після того, як окупанти підірвали Каховську ГЕС.

За оцінками наших захисників, жінка та двоє її дітей сиділи на горищі без їжі близько доби.

Ювенальна поліція України також повідомила у Facebook про евакуацію сім’ї. Там зазначили, що жінку з двома дітьми виявили бійці однієї з артилерійських бригад ЗСУ, що нині захищають Україну на південному напрямку, під час польоту БпЛА.

“Тож одразу було прийнято рішення знайти шляхи, аби евакуювати цю родину. І нам це вдалося. Жінку з дітьми було евакуйовано й надано усю необхідну допомогу”, – йдеться в повідомленні.

Захисники передали воду мамі з дітьми під окупованими Олешками: кадри, від яких на очах сльози

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини