Вже скоро українцям доведеться платити за в’їзд до ЄС: яка причина

Вже наступного року українці будуть змушені платити за спеціальний пропуск до ЄС по 7 євро з особи.

Від 2024 року громадяни 60 країн, в яких діє безвізовий режим з Європейським Союзом, повинні будуть платити 7 євро з особи за спеціальний дозвіл ETIAS на в’їзд до ЄС.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Нова пропускна система для відвідування країн ЄС, так звана “Система авторизації в’їзду до Європи” (ETIAS), має набути чинності 2024 року. В межах цієї програми громадяни країн, які подорожують до Євросоюзу традиційно без віз, мають отримати спеціальний дозвіл на в’їзд або транзит через ЄС. Реєстрація стане в 7 євро, дозвіл необхідно оформити не пізніше, ніж за 96 годин до поїздки”, – йдеться в повідомленні.

До переліку країн, які можуть скористатися цією програмою, увійшли Албанія, Аргентина, Бразилія, Канада, Грузія, Ізраїль, Японія, Мексика, Молдова, Чорногорія, Сербія, Південна Корея, Україна, ОАЕ, Велика Британія, США та інші.

Варто зазначити, що подорожувальникам не потрібно буде щоразу платити збір – він діятиме протягом трьох років або до дати закінчення терміну дії паспорта. ETIAS дозволить перебувати в Євросоюзі до 90 днів протягом пів року.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини