Український паверліфтер став чемпіоном світу та не потиснув руку іранцю на нагородженні (відео)

Іван Чупринко проігнорував спортсмена з країни, яка поставляла дрони російським окупантам.

Український паверліфтер Іван Чупринко відмовився потиснути руку Аміру Резе Месфорушу з Ірану під час церемонії нагородження на чемпіонаті світу з жиму лежачи, пише ТСН

Чупринко став чемпіоном світу у ваговій категорії до 74 кг. Водночас іранець також став призером змагань у Південно-Африканській Республіці.

Коли спортсмени опинилися поруч на п’єдесталі, іранець подав нашому співвітчизнику руку, причому робив це двічі. Однак Іван обидва рази показово проігнорував представника країни, яка поставляла Росії дрони-камікадзе для масових атак по території України.

Додамо, що Чупринко побив світовий рекорд, який тримався від 2015 року, піднявши вагу 300,5 кг.

Загалом збірна України з паверліфтингу завоювала 8 нагород чемпіонаті світу з класичного жиму: чотири золоті, дві срібні та дві бронзові.